Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Co je to Živá čokoláda? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Živá čokoláda

Živá čokoláda je speciální druh čokolády, která je klasifikována jako zdravá. Vyrábí se z nepražených kakaových bobů, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou hořčík, organická síra, antioxidanty, draslík, vápník, sodík a různé přírodní složky, např. serotonin, triptofan, anandamid a dopamin. Kyselina olejová a nenasycené jednoduché tuky prospívají srdci a zvyšují hladinu HDL.
Živá čokoláda si zachovává výživové vlastnosti, které jsou důležité pro lidské zdraví.


Co je to Živá čokoláda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Živá čokoláda doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Živá čokoláda se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: co je to Živá čokoláda?, slovo, jídlo, co to je, význam slova, odborné názvosloví, Živá čokoláda, přesný význam, lexikon, heslo, definice, formulace, informace, názvosloví, jídlo, vysvětlení, synonymum, přesný výraz


Pojem Živá čokoláda je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Živá čokoláda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Živá čokoláda ve Wikislovníku

Hledat termín Živá čokoláda ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Živá čokoláda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Živá čokoláda na Google.cz

Vyhledat výraz Živá čokoláda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá čokoláda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste zjistili co znamená Živá čokoláda? resp. co znamená Živá čokoláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá čokoláda, odpověď na dotaz co je to Živá čokoláda?. Víte např. kdo to je Lewis Hamilton? Znáte a víte kdo je Seneca? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?