Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Co je to Živá čokoláda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Živá čokoláda?

Živá čokoláda je speciální druh čokolády, která je klasifikována jako zdravá. Vyrábí se z nepražených kakaových bobů, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou hořčík, organická síra, antioxidanty, draslík, vápník, sodík a různé přírodní složky, např. serotonin, triptofan, anandamid a dopamin. Kyselina olejová a nenasycené jednoduché tuky prospívají srdci a zvyšují hladinu HDL.
Živá čokoláda si zachovává výživové vlastnosti, které jsou důležité pro lidské zdraví.


Co je to Živá čokoláda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Živá čokoláda s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Živá čokoláda patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: pojem, význam, slovo, heslo, popis, synonymum, lexikon, wiki, informace, formulace, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, jídlo, termín, terminologie, odborné názvosloví, slovník


Pojem Živá čokoláda je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Živá čokoláda v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Živá čokoláda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Živá čokoláda na Google.cz

Hledat slovo Živá čokoláda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Živá čokoláda na Youtube

Vyhledat slovo Živá čokoláda ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živá čokoláda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá čokoláda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Živá čokoláda? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Živá čokoláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá čokoláda, odpověď na dotaz co je to Živá čokoláda?. Víte např. kdo to je Akademik? Znáte a víte kdo je Jan Blahoslav? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?