Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Co je to Živá čokoláda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Živá čokoláda

Živá čokoláda je speciální druh čokolády, která je klasifikována jako zdravá. Vyrábí se z nepražených kakaových bobů, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou hořčík, organická síra, antioxidanty, draslík, vápník, sodík a různé přírodní složky, např. serotonin, triptofan, anandamid a dopamin. Kyselina olejová a nenasycené jednoduché tuky prospívají srdci a zvyšují hladinu HDL.
Živá čokoláda si zachovává výživové vlastnosti, které jsou důležité pro lidské zdraví.


Co je to Živá čokoláda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Živá čokoláda se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice, popis, co to je, pojem, Živá čokoláda, přesný význam, synonymum, Jídlo, slovník, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, wiki, co je to Živá čokoláda?, termín, odborné názvosloví, názvosloví, význam pojmu


Pojem Živá čokoláda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Živá čokoláda

Vyhledat pojem Živá čokoláda ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Živá čokoláda ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Živá čokoláda ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živá čokoláda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Živá čokoláda ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Živá čokoláda ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá čokoláda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Živá čokoláda? resp. co je to Živá čokoláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá čokoláda, odpověď na dotaz co je to Živá čokoláda?. Víte např. kdo to je Audrey Hepburn? Znáte a víte kdo je Priapos? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?