Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Co je to Živá čokoláda? Význam slova

Co znamená termín Živá čokoláda? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Živá čokoláda je speciální druh čokolády, která je klasifikována jako zdravá. Vyrábí se z nepražených kakaových bobů, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou hořčík, organická síra, antioxidanty, draslík, vápník, sodík a různé přírodní složky, např. serotonin, triptofan, anandamid a dopamin. Kyselina olejová a nenasycené jednoduché tuky prospívají srdci a zvyšují hladinu HDL.
Živá čokoláda si zachovává výživové vlastnosti, které jsou důležité pro lidské zdraví.


Co je to Živá čokoláda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Živá čokoláda doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Živá čokoláda se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, synonymum, heslo, význam, lexikon, co je to Živá čokoláda?, přesný výraz, odborné názvosloví, wiki, přesný význam, význam pojmu, význam slova, termín, formulace, Jídlo, slovo, vysvětlení


Pojem Živá čokoláda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Živá čokoláda

Vyhledat slovo Živá čokoláda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Živá čokoláda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Živá čokoláda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Živá čokoláda ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živá čokoláda ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živá čokoláda ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá čokoláda například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Živá čokoláda? resp. co vlastně znamená slovo Živá čokoláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá čokoláda, odpověď na dotaz co je to Živá čokoláda?. Víte např. kdo to je Eva Josefíková? Znáte a víte kdo je Ortoped? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?