Co je to?
Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Co je to Živá čokoláda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Živá čokoláda

Živá čokoláda je speciální druh čokolády, která je klasifikována jako zdravá. Vyrábí se z nepražených kakaových bobů, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou hořčík, organická síra, antioxidanty, draslík, vápník, sodík a různé přírodní složky, např. serotonin, triptofan, anandamid a dopamin. Kyselina olejová a nenasycené jednoduché tuky prospívají srdci a zvyšují hladinu HDL.
Živá čokoláda si zachovává výživové vlastnosti, které jsou důležité pro lidské zdraví.


Co je to Živá čokoláda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Živá čokoláda. Co znamená odborný pojem Živá čokoláda z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Živá čokoláda můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Živá čokoláda je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, přesný význam, co je to Živá čokoláda?, odborný výraz, slovo, terminologie, význam pojmu, formulace, Jídlo, vysvětlení, synonymum, Jídlo, wiki, lexikon, definice pojmu, terminus technicus, slovník, informace


Pojem Živá čokoláda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Živá čokoláda na Youtube

Vyhledat heslo Živá čokoláda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Živá čokoláda ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Živá čokoláda ve Wikislovníku

Hledat heslo Živá čokoláda ve Wikipedii

Najít heslo Živá čokoláda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Živá čokoláda například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Živá čokoláda? resp. co znamená slovo Živá čokoláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živá čokoláda, odpověď na dotaz co je to Živá čokoláda?. Víte např. kdo to je Evangeline Lilly? Znáte a víte kdo je Ortoped? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?