Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Co to je Osobní bankrot? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Osobní bankrot?

Poměrně oblíbenou metodou na řešení finančních problémů se v poslední době stalo vyhlášení osobního bankrotu. Zažádat si o něj může pouze osoba, která se do dluhů nedostala díky podnikatelské činnosti. Žádosti jsou posuzovány soudem. Existují ještě další poměrně náročné podmínky, aby mohl být osobní bankrot odsouhlasen.
Pokud žadatel o osobní bankrot projde, zaplatí během následujících pěti let alespoň třicet procent dluhu, pak mu bude zbytek odpuštěn. Při žádosti je detailně vyčíslen majetek osoby, která žádost podala. Osobní bankrot rozhodně není únik před exekucí.


Co je to Osobní bankrot? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Osobní bankrot je v sekci Právo

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, Právo, přesný výraz, termín, popis, význam, definice, lexikon, informace, pojem, přesný význam, Právo, formulace, terminologie, synonymum, heslo, co je to Osobní bankrot?


Pojem Osobní bankrot je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Osobní bankrot ve Wikislovníku

Hledat pojem Osobní bankrot ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Osobní bankrot ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Osobní bankrot ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Osobní bankrot ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Osobní bankrot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Osobní bankrot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Osobní bankrot? resp. co se skrývá pod slovem Osobní bankrot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobní bankrot, odpověď na dotaz co je to Osobní bankrot?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je George Friedman? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.