Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Co to je Osobní bankrot? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Osobní bankrot?

Poměrně oblíbenou metodou na řešení finančních problémů se v poslední době stalo vyhlášení osobního bankrotu. Zažádat si o něj může pouze osoba, která se do dluhů nedostala díky podnikatelské činnosti. Žádosti jsou posuzovány soudem. Existují ještě další poměrně náročné podmínky, aby mohl být osobní bankrot odsouhlasen.
Pokud žadatel o osobní bankrot projde, zaplatí během následujících pěti let alespoň třicet procent dluhu, pak mu bude zbytek odpuštěn. Při žádosti je detailně vyčíslen majetek osoby, která žádost podala. Osobní bankrot rozhodně není únik před exekucí.


Co je to Osobní bankrot? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Osobní bankrot s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Osobní bankrot patří do kategorie Právo

Klíčová slova: Osobní bankrot, terminologie, definice pojmu, wiki, odborný výraz, pojem, formulace, lexikon, slovo, význam slova, co znamená, slovník, Právo, heslo, termín, terminus technicus, synonymum, definice


Pojem Osobní bankrot je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Osobní bankrot v následujících zdrojích

Hledat slovo Osobní bankrot ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Osobní bankrot ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Osobní bankrot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Osobní bankrot na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osobní bankrot ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Osobní bankrot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osobní bankrot například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Osobní bankrot? resp. co je to Osobní bankrot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobní bankrot, odpověď na dotaz co je to Osobní bankrot?. Víte např. kdo to je Kateřina Konečná? Znáte a víte kdo je George Friedman? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.