Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Rayon?

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.


Co je to Rayon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Rayon sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rayon je v kategorii Materiály

Klíčová slova: termín, přesný význam, přesný výraz, popis, co znamená, definice pojmu, význam pojmu, Rayon, odborný výraz, význam slova, terminus technicus, názvosloví, wiki, heslo, terminologie, význam, slovo, informace


Pojem Rayon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rayon v následujících zdrojích

Najít heslo Rayon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Rayon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Rayon ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rayon na Youtube

Zkusit najít pojem Rayon ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rayon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rayon například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rayon? resp. co je to Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Anežka Česká? Znáte a víte kdo je Úderník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.