Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Rayon?

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.


Co je to Rayon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rayon se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, wiki, co je to Rayon?, formulace, odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, informace, odborné názvosloví, termín, přesný výraz, popis, co znamená, Rayon, slovo, slovník, terminologie, definice


Pojem Rayon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Rayon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Rayon na Youtube

Vyhledat termín Rayon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Rayon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Rayon na Google.cz

Zkusit najít pojem Rayon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rayon například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Rayon? resp. co se skrývá pod slovem Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Vojtěch Kotek? Znáte a víte kdo je Úderník? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.