Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rayon. Co znamená odborný pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rayon

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.


Co je to Rayon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rayon. Co znamená odborný pojem Rayon z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Rayon s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Rayon se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: co znamená, termín, co to je, názvosloví, vysvětlení, Rayon, význam slova, význam pojmu, terminologie, odborný výraz, wiki, slovník, pojem, formulace, materiály, lexikon, synonymum, co je to Rayon?


Pojem Rayon je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Rayon ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Rayon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Rayon ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Rayon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rayon ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Rayon ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rayon například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě nyní již víte jaký je význam slova Rayon? resp. co označuje slovo Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Van Morrison? Znáte a víte kdo je Albert Speer? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.