Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Rayon?

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.


Co je to Rayon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rayon se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: definice, co znamená, odborný výraz, co to je, význam pojmu, informace, vysvětlení, terminologie, Materiály, přesný význam, terminus technicus, přesný výraz, formulace, popis, názvosloví, termín, Materiály, heslo


Pojem Rayon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Rayon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Rayon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Rayon ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Rayon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Rayon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Rayon na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rayon například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Rayon? resp. co se skrývá pod slovem Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Michal David? Znáte a víte kdo je Farizej? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.