Co je to?
Odborný výraz, definice slova Anarchie. Co znamená pojem Anarchie z kategorie Politika?

Co je to Anarchie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Anarchie?

Bezvládí vznikající ve společnosti při selhání vlád a jejich autorit například během revolucí, válek nebo přírodních katastrof, tedy všech jevů, které doprovází chaos. V jiném významu potom stav společnosti, která postrádá autority určující její řád. Situace, kdy přestala existovat společenská hierarchie.


Co je to Anarchie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Anarchie. Co znamená pojem Anarchie z kategorie Politika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Anarchie sdílejte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Anarchie je v kategorii Politika

Klíčová slova: odborný výraz, význam, definice pojmu, co znamená, terminologie, informace, Politika, názvosloví, heslo, wiki, lexikon, přesný význam, odborné názvosloví, terminus technicus, Politika, popis, slovo, termín


Pojem Anarchie je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anarchie v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Anarchie ve vyhledávači Yandex

Najít termín Anarchie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Anarchie ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Anarchie ve Wikislovníku

Vyhledat termín Anarchie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Anarchie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Anarchie? resp. co je to Anarchie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anarchie, odpověď na dotaz co je to Anarchie?. Víte např. kdo to je Emma Stone? Znáte a víte kdo je Antonín Zápotocký? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?