Co je to?
Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Co je to Movember? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Movember?

Movember je charitativní akce zaměřená na podporu prevence mužských onemocnění, jako je např. rakovina prostaty. Probíhá v listopadu (což je prý měsíc mužské solidarity) a to tak, že se na začátku měsíce muži oholí a pak si až do jeho konce nechávají narůst knír. Po celý listopad jsou vybírány finanční prostředky. Název pochází z anglických slov "moustache" - knír a "november" - listopad.

Co je to Movember? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Movember? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Movember patří do sekce Kultura

Klíčová slova: význam slova, co je to Movember?, lexikon, Kultura, Kultura, termín, přesný význam, definice, slovo, formulace, vysvětlení, pojem, wiki, názvosloví, terminologie, význam, heslo, popis


Pojem Movember je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Movember? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název charity vznikl jako hybridní složenina dvou anglických slov, knír (moustache) – vyjadřující typicky mužský znak – a listopad (November).

Pro další informace o termínu Movember zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Movember ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Movember ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Movember ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Movember ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Movember ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Movember na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Movember například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Movember? resp. co se skrývá pod slovem Movember? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movember, odpověď na dotaz co je to Movember?. Víte např. kdo to je Bufeťák? Znáte a víte kdo je Mašgiach? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Kultura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?