Co je to?
Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Co je to Movember? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Movember?

Movember je charitativní akce zaměřená na podporu prevence mužských onemocnění, jako je např. rakovina prostaty. Probíhá v listopadu (což je prý měsíc mužské solidarity) a to tak, že se na začátku měsíce muži oholí a pak si až do jeho konce nechávají narůst knír. Po celý listopad jsou vybírány finanční prostředky. Název pochází z anglických slov "moustache" - knír a "november" - listopad.

Co je to Movember? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Movember sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Movember patří do sekce Kultura

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, termín, Kultura, slovník, Kultura, lexikon, přesný výraz, co je to Movember?, informace, pojem, definice pojmu, přesný význam, heslo, význam, odborný výraz, popis


Pojem Movember je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Movember?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název charity vznikl jako hybridní složenina dvou anglických slov, knír (moustache) – vyjadřující typicky mužský znak – a listopad (November).

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Movember na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Movember ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Movember na Google.cz

Hledat pojem Movember ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Movember ve Wikizdrojích

Najít pojem Movember ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Movember například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Movember? resp. co znamená výraz Movember? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movember, odpověď na dotaz co je to Movember?. Víte např. kdo to je Číšník? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?