Co je to?
Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Co je to Movember? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Movember?

Movember je charitativní akce zaměřená na podporu prevence mužských onemocnění, jako je např. rakovina prostaty. Probíhá v listopadu (což je prý měsíc mužské solidarity) a to tak, že se na začátku měsíce muži oholí a pak si až do jeho konce nechávají narůst knír. Po celý listopad jsou vybírány finanční prostředky. Název pochází z anglických slov "moustache" - knír a "november" - listopad.

Co je to Movember? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Movember s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Movember se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: význam, definice, popis, co znamená, slovo, synonymum, informace, terminus technicus, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, přesný výraz, kultura, význam pojmu, co je to Movember?, lexikon, význam slova, heslo


Pojem Movember je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Movember? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název charity vznikl jako hybridní složenina dvou anglických slov, knír (moustache) – vyjadřující typicky mužský znak – a listopad (November).

Jiné zdroje informací o pojmu Movember

Vyhledat heslo Movember ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Movember ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Movember ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Movember ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Movember ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Movember ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Movember například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte jaký je význam slova Movember? resp. co znamená Movember? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movember, odpověď na dotaz co je to Movember?. Víte např. kdo to je Sylvester Stallone? Znáte a víte kdo je Mašgiach? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?