Co je to?
Výraz, termín, definice slova Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Co je to Movember? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Movember

Movember je charitativní akce zaměřená na podporu prevence mužských onemocnění, jako je např. rakovina prostaty. Probíhá v listopadu (což je prý měsíc mužské solidarity) a to tak, že se na začátku měsíce muži oholí a pak si až do jeho konce nechávají narůst knír. Po celý listopad jsou vybírány finanční prostředky. Název pochází z anglických slov "moustache" - knír a "november" - listopad.

Co je to Movember? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Movember. Co znamená odborný pojem Movember z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Movember doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Movember se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: kultura, popis, význam pojmu, co je to Movember?, význam, synonymum, wiki, vysvětlení, definice pojmu, termín, přesný výraz, co znamená, co to je, Movember, definice, informace, slovo, odborné názvosloví


Pojem Movember je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Movember? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název charity vznikl jako hybridní složenina dvou anglických slov, knír (moustache) – vyjadřující typicky mužský znak – a listopad (November).

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít heslo Movember ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Movember ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Movember ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Movember ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Movember ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Movember ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Movember například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte jaká je definice termínu Movember? resp. jaký je význam slova Movember? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movember, odpověď na dotaz co je to Movember?. Víte např. kdo to je Nikita Chruščov? Znáte a víte kdo je Magid? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?