Co je to?
Odborný výraz, definice slova Apple Pay. Co znamená pojem Apple Pay z kategorie Bankovnictví?

Co je to Apple Pay? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Apple Pay?

Apple Pay jednou z mobilních a digitálních a platebních peněženek. Vyvinula ji společnost Apple a její prostřednictvím mohou uživatelé platit pomocí přístrojů iPhone, iPad, Mac nebo Apple Watch. Platit lze na většině platebních terminálů, které umožňují bezkontaktní platby, v aplikacích iOS či na webech. Může nahrazovat čip z karty, PIN nebo magnetický proužek. S prodejními systémy komunikuje bezdrátově díky NFC. Rozsah využití Apple Pay je dán kompatibilitou používaného zařízení. U starších typů je nutné propojení přes iPhone nebo Apple Watch, které Apple Pay podporují. U iPhone 5 a dalších zařízení této řady je možno platit na terminálech pouze prostřednictvím propojení přes Apple Watch, u řad od iPhone 6 a novějších funguje služba bez problémů a bez dalšího propojení.
Placení je rychlejší a bezpečnější než samotnou kartou. Není nutné založit si účet, zadávat údaje nebo vyplnit formulář. Platba probíhá pouhým dotekem. Kód transakce je jedinečný, zařízení má své specifické číslo. Číslo karty se neukládá. Transakce se ověřuje prostřednictvím Touch ID nebo Face ID, není tedy nutný kód ani heslo.


Co je to Apple Pay? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Apple Pay. Co znamená pojem Apple Pay z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Apple Pay s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Apple Pay se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, pojem, co je to Apple Pay?, termín, bankovnictví, slovo, terminologie, přesný výraz, význam pojmu, heslo, co to je, definice, odborný výraz, lexikon, Apple Pay, význam, terminus technicus, informace


Pojem Apple Pay je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Apple Pay? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Apple Pay je mobilní platební služba, která umožňuje uživatelům provádět platby osobně, v aplikacích iOS nebo na webu. Digitalizuje a může nahradit čip z kreditní nebo debetní karet a PIN nebo transakci s magnetickým proužkem na terminálu bezkontaktního prodeje. Je to velmi podobné bezkontaktním platbám, které se již v mnoha zemích používají, s přidáním dvou-faktorové autentizace pomocí Touch ID, Face ID, PINu nebo hesla. Služba umožňuje zařízením Apple bezdrátově komunikovat s prodejními systémy pomocí NFC.

Pro další informace o termínu Apple Pay zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apple Pay ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Apple Pay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Apple Pay ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Apple Pay ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Apple Pay ve Wikislovníku

Najít výraz Apple Pay ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Apple Pay například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Apple Pay? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Apple Pay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apple Pay, odpověď na dotaz co je to Apple Pay?. Víte např. kdo to je Michal Tučný? Znáte a víte kdo je Salma Hayek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?