Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je to Sochor? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sochor?

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.


Co je to Sochor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sochor patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, termín, co je to Sochor?, význam, wiki, lexikon, co znamená, heslo, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, názvosloví, synonymum, slovník, informace, přesný význam, pojem, Nástroje


Pojem Sochor je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Sochor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Sochor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sochor na Youtube

Zkusit najít výraz Sochor ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Sochor ve Wikipedii

Hledat výraz Sochor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sochor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Sochor? resp. co znamená výraz Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Pojistný matematik? Znáte a víte kdo je Vodník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.