Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sochor. Co znamená pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je Sochor? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sochor

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.


Co je to Sochor? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sochor. Co znamená pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Sochor patří do sekce nástroje

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, heslo, pojem, slovo, odborné názvosloví, popis, přesný výraz, význam slova, definice, nástroje, termín, Sochor, vysvětlení, přesný význam, slovník, terminologie, synonymum


Pojem Sochor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sochor zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Sochor ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Sochor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sochor ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sochor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Sochor na Google.cz

Najít pojem Sochor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sochor například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Sochor? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Náborář? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.