Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sochor. Co znamená pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je Sochor?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sochor

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.


Co je to Sochor? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sochor. Co znamená pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Sochor patří do sekce nástroje

Klíčová slova: přesný význam, informace, nástroje, co je to Sochor?, význam slova, heslo, nástroje, formulace, význam pojmu, popis, co to je, co znamená, vysvětlení, definice pojmu, význam, názvosloví, přesný výraz, Sochor


Pojem Sochor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Sochor v dalších zdrojích

Hledat výraz Sochor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Sochor ve Wikipedii

Najít heslo Sochor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Sochor ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Sochor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Sochor ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sochor například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní již víte co znamená slovo Sochor? resp. jaká je definice termínu Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Jenovéfa Boková? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Sochor i v jiné kategorii než je sekce nástroje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, pila, sochor, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.