Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je to Sochor? Význam slova

Co znamená termín Sochor? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.


Co je to Sochor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Sochor? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Sochor je v kategorii nástroje

Klíčová slova: terminologie, nástroje, význam pojmu, Sochor, odborný výraz, definice pojmu, přesný výraz, wiki, vysvětlení, slovník, slovo, odborné názvosloví, definice, co je to Sochor?, popis, lexikon, co to je, nástroje


Pojem Sochor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Sochor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Sochor ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Sochor ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sochor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Sochor na Google.cz

Zkusit najít výraz Sochor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sochor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Sochor? resp. co znamená Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Mameluk? Znáte a víte kdo je Miloš Zeman? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nástroje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.