Co je to?
Definice výrazu, termínu Zavináč. Co znamená odborný pojem Zavináč z kategorie Internet?

Co je to Zavináč? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zavináč?

Zavináč je název speciálního znaku nejčastěji využívaného v online komunikaci. Je součástí emailových adres, zde odděluje uživatelské jméno od jména domény. Označuje se také jako at nebo at symbol, z anglického at sign. Dříve byl totiž zavináč používán v obchodě a účetnictví, kde byl zkratkou pro jednotku za kus.
Kromě emailu se používá také k označování příspěvků v online diskuzích a fórech. Četné je i užívání v sociálních sítích a mikroblozích. Zde se zavináčem označují konkrétní osoby, především příbuzní a známí. Název sám vychází z podoby s oblíbeným rybím pokrmem.


Co je to Zavináč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zavináč. Co znamená odborný pojem Zavináč z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zavináč můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zavináč je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, význam, Internet, odborný výraz, názvosloví, heslo, terminologie, popis, vysvětlení, slovo, informace, definice pojmu, co znamená, pojem, Zavináč, co to je, lexikon


Pojem Zavináč je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Zavináč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Zavináč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Zavináč na Google.cz

Hledat slovo Zavináč ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zavináč na Youtube

Vyhledat termín Zavináč ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zavináč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zavináč? resp. co vlastně znamená slovo Zavináč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zavináč, odpověď na dotaz co je to Zavináč?. Víte např. kdo to je Ed Sheeran? Znáte a víte kdo je Radůza? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.