Co je to?
Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Co je to Discord? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Discord?

Discord je nástroj, který slouží jako komunikační klient především mezi jednotlivými hráči počítačových her online. Jeho prostřednictvím je možno posílat textové zprávy, volat nebo komunikovat ve skupině. Je přehledný a lehce se ovládá, umožňuje třídění kontaktů a jejich snadnou správu.
Discord je možno ovládat pomocí klávesových zkratek, které lze nastavit dle vlastní potřeby. Individuálně je možno upravovat také hlasitost, přidávat a omezovat oprávnění, spravovat hudbu a ještě mnoho dalších funkcí. Funguje v operačních systémech Android, Mac OS X, iOS i Linux. Může běžet i ve webovém prohlížeči. Důvodem pro vznik tohoto software byly problémy s bezpečností a zdroji u existujících chatových služeb. Proto byla vyvinuta tato jednodušší a modernější technologie, která má již více než 250 milionů registrovaných uživatelů.


Co je to Discord? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Discord? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Discord patří do sekce Software

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, slovo, Discord, co je to Discord?, význam, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, Software, pojem, terminus technicus, synonymum, definice pojmu, význam slova, definice, názvosloví, heslo


Pojem Discord je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Discord? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Discord je komunikační platforma převážně pro hráče. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb. Protože je Discord převážně pro hráče, nabízí podporu Twitch botů, nebo jakýkoliv jiných botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí. Discord běží na systémech Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a ve webovém prohlížeči. Od 14. března 2018 bylo registrováno více než 250 miliónů uživatelů.

Další informační zdroje o slovu Discord

Vyhledat heslo Discord ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Discord na Google.cz

Vyhledat výraz Discord ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Discord ve Wikizdrojích

Najít termín Discord ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Discord ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Discord například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Discord? resp. co přesně označuje termín Discord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Discord, odpověď na dotaz co je to Discord?. Víte např. kdo to je Petra Černocká? Znáte a víte kdo je Albert Einstein? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.