Co je to?
Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Co je to Discord? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Discord

Discord je nástroj, který slouží jako komunikační klient především mezi jednotlivými hráči počítačových her online. Jeho prostřednictvím je možno posílat textové zprávy, volat nebo komunikovat ve skupině. Je přehledný a lehce se ovládá, umožňuje třídění kontaktů a jejich snadnou správu.
Discord je možno ovládat pomocí klávesových zkratek, které lze nastavit dle vlastní potřeby. Individuálně je možno upravovat také hlasitost, přidávat a omezovat oprávnění, spravovat hudbu a ještě mnoho dalších funkcí. Funguje v operačních systémech Android, Mac OS X, iOS i Linux. Může běžet i ve webovém prohlížeči. Důvodem pro vznik tohoto software byly problémy s bezpečností a zdroji u existujících chatových služeb. Proto byla vyvinuta tato jednodušší a modernější technologie, která má již více než 250 milionů registrovaných uživatelů.


Co je to Discord? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Discord s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Discord patří do kategorie software

Klíčová slova: popis, názvosloví, co je to Discord?, Discord, přesný výraz, slovo, informace, heslo, význam, terminus technicus, odborné názvosloví, formulace, pojem, přesný význam, software, vysvětlení, lexikon, termín


Pojem Discord je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Discord? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Discord je komunikační platforma převážně pro hráče. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb. Protože je Discord převážně pro hráče, nabízí podporu Twitch botů, nebo jakýkoliv jiných botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí. Discord běží na systémech Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a ve webovém prohlížeči. Od 14. března 2018 bylo registrováno více než 250 miliónů uživatelů.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Discord ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Discord ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Discord na Google.cz

Hledat termín Discord ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Discord ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Discord ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Discord například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Discord? resp. jaká je definice termínu Discord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Discord, odpověď na dotaz co je to Discord?. Víte např. kdo to je Pesimista? Znáte a víte kdo je Pesimista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.