Co je to?
Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Co je to Discord? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Discord?

Discord je nástroj, který slouží jako komunikační klient především mezi jednotlivými hráči počítačových her online. Jeho prostřednictvím je možno posílat textové zprávy, volat nebo komunikovat ve skupině. Je přehledný a lehce se ovládá, umožňuje třídění kontaktů a jejich snadnou správu.
Discord je možno ovládat pomocí klávesových zkratek, které lze nastavit dle vlastní potřeby. Individuálně je možno upravovat také hlasitost, přidávat a omezovat oprávnění, spravovat hudbu a ještě mnoho dalších funkcí. Funguje v operačních systémech Android, Mac OS X, iOS i Linux. Může běžet i ve webovém prohlížeči. Důvodem pro vznik tohoto software byly problémy s bezpečností a zdroji u existujících chatových služeb. Proto byla vyvinuta tato jednodušší a modernější technologie, která má již více než 250 milionů registrovaných uživatelů.


Co je to Discord? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Discord patří do kategorie Software

Klíčová slova: popis, význam pojmu, pojem, informace, Discord, přesný výraz, definice, formulace, co je to Discord?, heslo, terminologie, názvosloví, wiki, slovník, vysvětlení, význam, termín, slovo


Pojem Discord je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Discord?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Discord je komunikační platforma převážně pro hráče. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb. Protože je Discord převážně pro hráče, nabízí podporu Twitch botů, nebo jakýkoliv jiných botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí. Discord běží na systémech Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a ve webovém prohlížeči. Od 14. března 2018 bylo registrováno více než 250 miliónů uživatelů.

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Discord ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Discord ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Discord na Google.cz

Hledat videa s názvem Discord na Youtube

Hledat pojem Discord ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Discord ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Discord například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Discord? resp. jaký je význam slova Discord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Discord, odpověď na dotaz co je to Discord?. Víte např. kdo to je Poseidón? Znáte a víte kdo je Pegas? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.