Co je to?
Definice výrazu, termínu Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Co je Discord?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Discord?

Discord je nástroj, který slouží jako komunikační klient především mezi jednotlivými hráči počítačových her online. Jeho prostřednictvím je možno posílat textové zprávy, volat nebo komunikovat ve skupině. Je přehledný a lehce se ovládá, umožňuje třídění kontaktů a jejich snadnou správu.
Discord je možno ovládat pomocí klávesových zkratek, které lze nastavit dle vlastní potřeby. Individuálně je možno upravovat také hlasitost, přidávat a omezovat oprávnění, spravovat hudbu a ještě mnoho dalších funkcí. Funguje v operačních systémech Android, Mac OS X, iOS i Linux. Může běžet i ve webovém prohlížeči. Důvodem pro vznik tohoto software byly problémy s bezpečností a zdroji u existujících chatových služeb. Proto byla vyvinuta tato jednodušší a modernější technologie, která má již více než 250 milionů registrovaných uživatelů.


Co je to Discord? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Discord je v kategorii software

Klíčová slova: software, popis, co to je, terminologie, terminus technicus, slovník, přesný význam, Discord, vysvětlení, pojem, termín, co znamená, význam slova, wiki, lexikon, odborný výraz, definice pojmu, slovo


Pojem Discord je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Discord? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Discord je komunikační platforma převážně pro hráče. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb. Protože je Discord převážně pro hráče, nabízí podporu Twitch botů, nebo jakýkoliv jiných botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí. Discord běží na systémech Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a ve webovém prohlížeči. Od 14. března 2018 bylo registrováno více než 250 miliónů uživatelů.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Discord na Youtube

Hledat frázi Discord ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Discord ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Discord ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Discord ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Discord ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Discord například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Discord? resp. co to je Discord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Discord, odpověď na dotaz co je to Discord?. Víte např. kdo to je Šimon Pánek? Znáte a víte kdo je Adam Ondra? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.