Co je to?
Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Co je to Discord? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Discord?

Discord je nástroj, který slouží jako komunikační klient především mezi jednotlivými hráči počítačových her online. Jeho prostřednictvím je možno posílat textové zprávy, volat nebo komunikovat ve skupině. Je přehledný a lehce se ovládá, umožňuje třídění kontaktů a jejich snadnou správu.
Discord je možno ovládat pomocí klávesových zkratek, které lze nastavit dle vlastní potřeby. Individuálně je možno upravovat také hlasitost, přidávat a omezovat oprávnění, spravovat hudbu a ještě mnoho dalších funkcí. Funguje v operačních systémech Android, Mac OS X, iOS i Linux. Může běžet i ve webovém prohlížeči. Důvodem pro vznik tohoto software byly problémy s bezpečností a zdroji u existujících chatových služeb. Proto byla vyvinuta tato jednodušší a modernější technologie, která má již více než 250 milionů registrovaných uživatelů.


Co je to Discord? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Discord. Co znamená odborný pojem Discord z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Discord? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Discord je v kategorii Software

Klíčová slova: názvosloví, informace, termín, co znamená, pojem, terminus technicus, definice pojmu, Software, lexikon, synonymum, význam pojmu, popis, slovo, heslo, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, co to je


Pojem Discord je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Discord? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Discord je komunikační platforma převážně pro hráče. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb. Protože je Discord převážně pro hráče, nabízí podporu Twitch botů, nebo jakýkoliv jiných botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí. Discord běží na systémech Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a ve webovém prohlížeči. Od 14. března 2018 bylo registrováno více než 250 miliónů uživatelů.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Discord ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Discord ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Discord ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Discord ve vyhledávači Qwant

Najít termín Discord ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Discord ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Discord například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Discord? resp. co znamená výraz Discord? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Discord, odpověď na dotaz co je to Discord?. Víte např. kdo to je Babák? Znáte a víte kdo je Pegas? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Discord v jiné sekci než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.