Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omachel. Co znamená odborný pojem Omachel z kategorie Jídlo?

Co je to Omachel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Omachel?

Omachel je zastaralé označení pro hustou omáčku, které se ještě v nedávných používalo v oblasti středních a východních Čech. V různých místech se tato označovaly různé druhy omáček, například bílá křenová, bramborová, omáčka z mléka a mouky, mléčná s mákem a houskou.
Někdy se uvádí, že omachel bylo označení pro nepříliš oblíbenou omáčku. To však platí pouze krajově.


Co je to Omachel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Omachel. Co znamená odborný pojem Omachel z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Omachel patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: co znamená, odborné názvosloví, definice, význam pojmu, wiki, názvosloví, slovník, význam slova, význam, přesný výraz, přesný význam, terminologie, termín, pojem, jídlo, co je to Omachel?, vysvětlení, co to je


Pojem Omachel je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Omachel

Vyhledat slovo Omachel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Omachel na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Omachel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Omachel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Omachel ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Omachel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Omachel například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co je to Omachel? resp. co označuje slovo Omachel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omachel, odpověď na dotaz co je to Omachel?. Víte např. kdo to je Filip Neusser? Znáte a víte kdo je Ludvík XIII? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.