Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Co to je Ibalgin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ibalgin

Ibalgin, dříve prodávaný pod obchodním názvem Ibuprofen, je lék proti bolesti hlavy, na menstruační i jiné bolesti, na tlumení zánětů a snížení horečky. Je volně prodejný a řadí se k nejprodávanějším lékům na českém trhu. Tablety mají jasně růžovou barvu. Jako u všech léků je potřeba si důkladně přečíst příbalový leták, protože i u Ibalginu se mohou objevit vedlejší účinky.


Co je to Ibalgin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ibalgin s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ibalgin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: lexikon, terminologie, synonymum, slovník, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, odborný výraz, informace, co to je, přesný význam, Lékařství, Lékařství, co znamená, význam, terminus technicus, pojem, slovo


Pojem Ibalgin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ibalgin

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ibalgin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Ibalgin ve Wikislovníku

Najít pojem Ibalgin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ibalgin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Ibalgin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Ibalgin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ibalgin například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ibalgin? resp. co znamená slovo Ibalgin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ibalgin, odpověď na dotaz co je to Ibalgin?. Víte např. kdo to je Specialista logistiky? Znáte a víte kdo je Frugalista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.