Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ibalgin. Co znamená odborný pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Co je to Ibalgin? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ibalgin?

Ibalgin, dříve prodávaný pod obchodním názvem Ibuprofen, je lék proti bolesti hlavy, na menstruační i jiné bolesti, na tlumení zánětů a snížení horečky. Je volně prodejný a řadí se k nejprodávanějším lékům na českém trhu. Tablety mají jasně růžovou barvu. Jako u všech léků je potřeba si důkladně přečíst příbalový leták, protože i u Ibalginu se mohou objevit vedlejší účinky.


Co je to Ibalgin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ibalgin. Co znamená odborný pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ibalgin se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Ibalgin se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: slovník, popis, informace, přesný význam, wiki, odborný výraz, terminus technicus, formulace, lékařství, pojem, Ibalgin, co to je, vysvětlení, terminologie, definice, slovo, synonymum, význam slova


Pojem Ibalgin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ibalgin hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Ibalgin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Ibalgin ve Wikipedii

Hledat výraz Ibalgin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ibalgin ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ibalgin ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ibalgin ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ibalgin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ibalgin? resp. jaká je definice slova Ibalgin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ibalgin, odpověď na dotaz co je to Ibalgin?. Víte např. kdo to je Cheater? Znáte a víte kdo je Audrey Hepburn? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.