Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ibalgin. Co znamená odborný pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Co je to Ibalgin? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ibalgin

Ibalgin, dříve prodávaný pod obchodním názvem Ibuprofen, je lék proti bolesti hlavy, na menstruační i jiné bolesti, na tlumení zánětů a snížení horečky. Je volně prodejný a řadí se k nejprodávanějším lékům na českém trhu. Tablety mají jasně růžovou barvu. Jako u všech léků je potřeba si důkladně přečíst příbalový leták, protože i u Ibalginu se mohou objevit vedlejší účinky.


Co je to Ibalgin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ibalgin. Co znamená odborný pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ibalgin doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Ibalgin se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: termín, přesný význam, popis, terminologie, odborné názvosloví, Ibalgin, wiki, informace, co znamená, odborný výraz, lékařství, význam, význam pojmu, význam slova, co je to Ibalgin?, slovník, heslo, vysvětlení


Pojem Ibalgin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ibalgin

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ibalgin ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ibalgin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ibalgin na Google.cz

Hledat videa s názvem Ibalgin na Youtube

Vyhledat pojem Ibalgin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ibalgin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ibalgin například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo Ibalgin? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ibalgin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ibalgin, odpověď na dotaz co je to Ibalgin?. Víte např. kdo to je Darebák? Znáte a víte kdo je Bača? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.