Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Co to je Ibalgin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ibalgin

Ibalgin, dříve prodávaný pod obchodním názvem Ibuprofen, je lék proti bolesti hlavy, na menstruační i jiné bolesti, na tlumení zánětů a snížení horečky. Je volně prodejný a řadí se k nejprodávanějším lékům na českém trhu. Tablety mají jasně růžovou barvu. Jako u všech léků je potřeba si důkladně přečíst příbalový leták, protože i u Ibalginu se mohou objevit vedlejší účinky.


Co je to Ibalgin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ibalgin s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ibalgin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: význam, Ibalgin, informace, lexikon, formulace, co znamená, synonymum, slovník, definice pojmu, pojem, přesný význam, co je to Ibalgin?, terminus technicus, Lékařství, Lékařství, odborné názvosloví, termín, přesný výraz


Pojem Ibalgin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ibalgin zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Ibalgin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ibalgin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ibalgin ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ibalgin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ibalgin ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ibalgin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ibalgin například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Ibalgin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ibalgin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ibalgin, odpověď na dotaz co je to Ibalgin?. Víte např. kdo to je Přemysl Otakar II? Znáte a víte kdo je Patrick Kane? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.