Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Co to je Ibalgin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ibalgin

Ibalgin, dříve prodávaný pod obchodním názvem Ibuprofen, je lék proti bolesti hlavy, na menstruační i jiné bolesti, na tlumení zánětů a snížení horečky. Je volně prodejný a řadí se k nejprodávanějším lékům na českém trhu. Tablety mají jasně růžovou barvu. Jako u všech léků je potřeba si důkladně přečíst příbalový leták, protože i u Ibalginu se mohou objevit vedlejší účinky.


Co je to Ibalgin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ibalgin. Co znamená pojem Ibalgin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ibalgin s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ibalgin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co znamená, lexikon, slovník, Lékařství, význam slova, terminologie, co je to Ibalgin?, definice pojmu, Lékařství, přesný výraz, Ibalgin, pojem, vysvětlení, názvosloví, význam pojmu, wiki, heslo, formulace


Pojem Ibalgin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Ibalgin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Ibalgin na Google.cz

Hledat videa s názvem Ibalgin na Youtube

Vyhledat výraz Ibalgin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ibalgin ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ibalgin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ibalgin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ibalgin? resp. jaká je definice slova Ibalgin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ibalgin, odpověď na dotaz co je to Ibalgin?. Víte např. kdo to je Bill Clinton? Znáte a víte kdo je Patrick Kane? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.