Co je to?
Výraz, termín, definice slova Paddleboard. Co znamená odborný pojem Paddleboard z kategorie Sport?

Co je to Paddleboard? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Paddleboard?

Paddleboard čili Stand Up Paddling je aktivita, která se řadí mezi všestranně relaxační sporty. Označuje se také zkratkou SUP. Jezdec se pohybuje na plováku pomocí dlouhého pádla. Může přitom stát, klečet nebo sedět, může se po plováku přemisťovat. Jde o aktivitu, kterou je možno využívat v jakémkoli věku a kondici, protože se jedná o jednoduchou činnost, která je velice prospěšná zdraví. Není potřeba složité výuky, stačí několik minut instrukcí a začátečník se na plováku může lehce pohybovat po vodní hladině.
Paddleboard celkově posiluje svalstvo, takže je dobrou prevencí pro bolesti zad nebo kloubů. Zvyšuje fyzickou kondici, může být využit při tvarování postavy nebo hubnutí. Je ho možno pojmout jako relaxační aktivitu a způsob odpočinku. Projíždět se na plováku je možno na jezerech, řekách i mořích. Užijí si ho i milovníci adrenalinu, pokud budou překonávat vlny nebo použijí speciální rychlostní plovák.


Co je to Paddleboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Paddleboard. Co znamená odborný pojem Paddleboard z kategorie Sport?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Paddleboard se nachází v sekci sport

Klíčová slova: definice, sport, slovník, termín, co znamená, přesný výraz, význam, co je to Paddleboard?, názvosloví, formulace, Paddleboard, slovo, pojem, vysvětlení, sport, odborné názvosloví, terminologie, terminus technicus


Pojem Paddleboard je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Paddleboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Paddleboard ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Paddleboard na Youtube

Hledat pojem Paddleboard na Google.cz

Hledat výraz Paddleboard ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paddleboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Paddleboard například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Paddleboard? resp. co se skrývá pod slovem Paddleboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paddleboard, odpověď na dotaz co je to Paddleboard?. Víte např. kdo to je Jan Nedbal? Znáte a víte kdo je Imigrant? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Paddleboard v jiné sekci než sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.