Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špinavé peníze. Co znamená odborný pojem Špinavé peníze z kategorie Ekonomie?

Co je to Špinavé peníze? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Špinavé peníze

Špinavé peníze je označení pro peníze, které byly získány nelegálním způsobem. Může se jednat například o peníze, které pocházejí z obchodů s drogami, z provozování prostituce či obchodů se zbraněmi.
Majitelé takových peněz se snaží tyto zisky zlegalizovat, což se označuje jako praní špinavých peněz. Praní špinavých peněz je trestnou činností.


Co je to Špinavé peníze? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Špinavé peníze. Co znamená odborný pojem Špinavé peníze z kategorie Ekonomie?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Špinavé peníze s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Špinavé peníze se nachází v sekci ekonomie

Klíčová slova: pojem, význam, slovo, popis, terminologie, terminus technicus, co to je, ekonomie, formulace, přesný výraz, termín, informace, co je to Špinavé peníze?, přesný význam, odborný výraz, názvosloví, wiki, co znamená


Pojem Špinavé peníze je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Špinavé peníze ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Špinavé peníze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Špinavé peníze na Youtube

Zkusit najít termín Špinavé peníze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Špinavé peníze ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Špinavé peníze ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Špinavé peníze například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Špinavé peníze? resp. jaká je definice termínu Špinavé peníze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špinavé peníze, odpověď na dotaz co je to Špinavé peníze?. Víte např. kdo to je Ras? Znáte a víte kdo je Xindl X? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Špinavé peníze i v jiných kategoriích (než ekonomie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.