Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co je to Lamino? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Lamino s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Lamino se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: formulace, terminus technicus, co to je, slovo, materiály, slovník, co je to Lamino?, definice pojmu, Lamino, pojem, popis, co znamená, vysvětlení, lexikon, definice, odborný výraz, synonymum, přesný význam


Pojem Lamino je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Lamino?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Lamino ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Lamino na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lamino ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Lamino na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lamino ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Lamino ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co je to Lamino? resp. jaká je definice termínu Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Agnostik? Znáte a víte kdo je Helena Vondráčková? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde