Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lamino. Co znamená pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co je Lamino?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lamino. Co znamená pojem Lamino z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lamino? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Lamino se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, heslo, význam pojmu, odborný výraz, slovo, termín, definice, pojem, názvosloví, terminologie, význam slova, co je to Lamino?, materiály, popis, informace, co znamená, synonymum


Pojem Lamino je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Lamino?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Více informací o pojmu Lamino lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Lamino ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lamino ve Wikimedia Commons

Hledat termín Lamino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Lamino ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Lamino ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Lamino ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaký je význam slova Lamino? resp. co znamená výraz Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Rostislav Čtvrtlík? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Lamino i v jiné kategorii než v materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, vlna sako, lamino, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde