Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lamino. Co znamená slovo Lamino z kategorie Materiály?

Co je Lamino? Definice pojmu

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Lamino

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Lamino. Co znamená slovo Lamino z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Lamino) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Lamino patří do kategorie materiály

Klíčová slova: wiki, heslo, materiály, definice, lexikon, význam slova, názvosloví, formulace, informace, terminus technicus, slovo, co to je, odborné názvosloví, význam, přesný výraz, co je to Lamino?, popis, synonymum


Pojem Lamino je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Lamino?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Lamino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Lamino ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Lamino na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lamino ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Lamino ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Lamino ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Lamino? resp. co se skrývá pod slovem Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Gottfried Wilhelm Leibniz? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Lamino hledat i v jiných kategoriích (než materiály). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde