Co je to?
Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co to je Lamino? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lamino sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lamino patří do sekce Materiály

Klíčová slova: co znamená, formulace, informace, terminologie, co je to Lamino?, pojem, definice, přesný význam, heslo, přesný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, synonymum, slovník, slovo, Materiály, popis, význam slova


Pojem Lamino je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Lamino? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Lamino ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lamino ve Wikimedia Commons

Hledat termín Lamino ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Lamino ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Lamino na Google.cz

Najít termín Lamino ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Lamino? resp. co přesně označuje termín Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Logoped? Znáte a víte kdo je Helena Vondráčková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde