Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co je to Lamino? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Lamino? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Lamino je v kategorii materiály

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, co to je, význam, heslo, materiály, vysvětlení, význam pojmu, pojem, terminus technicus, formulace, popis, co znamená, co je to Lamino?, materiály, odborný výraz, terminologie, přesný význam


Pojem Lamino je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Lamino? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Lamino ve Wikizdrojích

Hledat termín Lamino ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Lamino na Google.cz

Najít výraz Lamino ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lamino ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lamino ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte jaká je definice termínu Lamino? resp. co znamená slovo Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Osobní bankéř? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Lamino i v jiných kategoriích (než materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde