Co je to?
Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co to je Lamino? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.


Co je to Lamino? Význam slova, termín, Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Lamino? se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lamino je v sekci Materiály

Klíčová slova: definice pojmu, popis, přesný význam, odborný výraz, termín, význam slova, terminologie, formulace, pojem, význam pojmu, co to je, co je to Lamino?, význam, slovo, synonymum, odborné názvosloví, definice, Materiály


Pojem Lamino je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Lamino? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Lamino ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lamino ve Wikimedia Commons

Najít slovo Lamino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lamino ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Lamino ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Lamino ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lamino například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Lamino? resp. jaký je význam slova Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Goliáš? Znáte a víte kdo je Mechanik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde