Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Co je to Mikroklima? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Mikroklima

Mikroklima je pojmenování klimatu oblasti s malou rozlohou. Toto klima se odlišuje od klimatických podmínek blízkého okolí. K odlišnostem došlo vlivem okolí a místních zvláštností, takže toto klima je v dané oblasti neočekávané.
Podmínkami a zvláštnostmi mohou být například nadmořská výška oblasti, povrch, jeho utváření a tvar, vegetace, vodní plochy a vodní poměry a podobně.


Co je to Mikroklima? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mikroklima? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mikroklima se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, pojem, názvosloví, odborné názvosloví, terminologie, význam slova, co to je, význam, informace, Příroda, přesný význam, lexikon, heslo, co je to Mikroklima?


Pojem Mikroklima je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mikroklima

Hledat termín Mikroklima ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mikroklima na Youtube

Zkusit najít heslo Mikroklima na Google.cz

Najít výraz Mikroklima ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikroklima ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Mikroklima ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikroklima například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mikroklima? resp. co označuje slovo Mikroklima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroklima, odpověď na dotaz co je to Mikroklima?. Víte např. kdo to je Císař? Znáte a víte kdo je Zlatý slavík? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.