Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pyramida. Co znamená odborný pojem Pyramida z kategorie Stavebnictví?

Co je to Pyramida? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pyramida?

Pyramida je zvláštní stavba jehlanovitého typu, která může stát samostatně nebo být součástí celého pyramidového komplexu.
Je typickou stavbou starověkého Egypta, kde sloužila především jako královská hrobka a jejíž součástí byly cesty, chrámy i další pyramidy. Tyto stavby měly v různých dobách a místech odlišnou podobu, skoro vždy však měly sloužit k náboženským účelům.


Co je to Pyramida? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pyramida. Co znamená odborný pojem Pyramida z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pyramida můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pyramida je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: definice, informace, význam, co to je, vysvětlení, pojem, formulace, popis, co znamená, Stavebnictví, terminus technicus, termín, odborné názvosloví, názvosloví, wiki, co je to Pyramida?, přesný význam, lexikon


Pojem Pyramida je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pyramida v následujících zdrojích

Hledat výraz Pyramida ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Pyramida na Youtube

Najít termín Pyramida na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pyramida ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pyramida ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Pyramida ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pyramida například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Pyramida? resp. jaká je definice slova Pyramida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pyramida, odpověď na dotaz co je to Pyramida?. Víte např. kdo to je Influencer? Znáte a víte kdo je Jiří Menzel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.