Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rozešívačka. Co znamená odborný pojem Rozešívačka z kategorie Nástroje?

Co je to Rozešívačka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rozešívačka

Rozešívačka je pojmenování nástroje, patřícího především k vybavení kanceláře. Slouží k zjednodušení odstraňování sešívacích drátků např. z dokumentů sešitých sešívačkou. Rozešívačka má klešťový tvar. Použití je jednoduché a snadné, k vytažení sešívacích drátků dojde okamžitě. Kleštičky se zasunou přímo pod drátek, kterým je dokument sešit, stlačí se obě páčky a drátek vypadne sám. Kovová část rozešívačky bývá částečně kryta různobarevným plastem pro snadnější úchop. Rozešívačky mohou mít i ergonomickou rukojeť. Kancelářské rozešívačky umožňují rozdělení celých svazků dokumentů, které byly spojeny pomocí sešívačky, aniž by došlo k nějakému poškození.
Některé typy rozešívaček jsou navíc vybaveny bezpečnostním zavíráním, takže při jejich použití nedochází k poranění uživatele. Dají se využít nejen v kancelářích, ale i v domácnostech, pokud potřebujete odstranit sešívací spony nejen z papírových složek.


Co je to Rozešívačka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rozešívačka. Co znamená odborný pojem Rozešívačka z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Rozešívačka s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Rozešívačka patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: pojem, informace, nástroje, formulace, slovo, přesný výraz, význam pojmu, popis, názvosloví, slovník, přesný význam, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, synonymum, význam, co znamená, nástroje


Pojem Rozešívačka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Rozešívačka?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rozešívačka je nástroj k odstranění sešívacích drátků. Vyrábí je např. firma Maped.
Kromě klešťové rozešívačky se vyrábí také s ergonomickou rukojetí. Vyrábí se v různých barvách.
Používání rozešívačky je velmi snadné a rychlé. Stačí jen zasunout kleště pod sešívací drátek, stlačit obě páky a drátek sám vyjede ven.

Více informací o pojmu Rozešívačka lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Rozešívačka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rozešívačka na Youtube

Zkusit najít výraz Rozešívačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Rozešívačka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rozešívačka ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Rozešívačka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozešívačka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Rozešívačka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Rozešívačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozešívačka, odpověď na dotaz co je to Rozešívačka?. Víte např. kdo to je Cucák? Znáte a víte kdo je Anetta Kubalová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Rozešívačka hledat i v jiných kategoriích (než nástroje) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.