Co je to?
Definice výrazu Rozešívačka. Co znamená odborný pojem Rozešívačka z kategorie Nástroje?

Co je Rozešívačka?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Rozešívačka?

Rozešívačka je pojmenování nástroje, patřícího především k vybavení kanceláře. Slouží k zjednodušení odstraňování sešívacích drátků např. z dokumentů sešitých sešívačkou. Rozešívačka má klešťový tvar. Použití je jednoduché a snadné, k vytažení sešívacích drátků dojde okamžitě. Kleštičky se zasunou přímo pod drátek, kterým je dokument sešit, stlačí se obě páčky a drátek vypadne sám. Kovová část rozešívačky bývá částečně kryta různobarevným plastem pro snadnější úchop. Rozešívačky mohou mít i ergonomickou rukojeť. Kancelářské rozešívačky umožňují rozdělení celých svazků dokumentů, které byly spojeny pomocí sešívačky, aniž by došlo k nějakému poškození.
Některé typy rozešívaček jsou navíc vybaveny bezpečnostním zavíráním, takže při jejich použití nedochází k poranění uživatele. Dají se využít nejen v kancelářích, ale i v domácnostech, pokud potřebujete odstranit sešívací spony nejen z papírových složek.


Co je to Rozešívačka? Význam slova, termín, Definice výrazu Rozešívačka. Co znamená odborný pojem Rozešívačka z kategorie Nástroje?

Chyby vyhrazeny. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Rozešívačka? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Rozešívačka je v sekci nástroje

Klíčová slova: definice pojmu, popis, přesný význam, slovník, synonymum, význam, význam pojmu, informace, terminus technicus, názvosloví, vysvětlení, co to je, nástroje, pojem, definice, terminologie, odborné názvosloví, slovo


Pojem Rozešívačka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Rozešívačka? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Rozešívačka je nástroj k odstranění sešívacích drátků. Vyrábí je např. firma Maped.
Kromě klešťové rozešívačky se vyrábí také s ergonomickou rukojetí. Vyrábí se v různých barvách.
Používání rozešívačky je velmi snadné a rychlé. Stačí jen zasunout kleště pod sešívací drátek, stlačit obě páky a drátek sám vyjede ven.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rozešívačka ve Wikimedia Commons

Najít slovo Rozešívačka ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Rozešívačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Rozešívačka ve Wikislovníku

Zkusit najít Rozešívačka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Rozešívačka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozešívačka například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní už nejspíš víte jaká je definice slova Rozešívačka? resp. jaký je přesný význam slova Rozešívačka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozešívačka, odpověď na dotaz co je to Rozešívačka?. Víte např. kdo to je Ladislav Vrabel? Znáte a víte kdo je Filip Turek? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rozešívačka v jiné sekci než nástroje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, Vařečka, rozešívačka, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.