Co je to?
Definice odborného termínu, slova Žoviální. Co znamená pojem Žoviální z kategorie Různé?

Co je to Žoviální? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Žoviální

Slovo žoviální pochází z francouzštiny a používá se výhradně v souvislosti s chováním. Kdo se chová žoviálně, je velmi přátelský, kamarádský, bodrý a dobrosrdečný vůči osobě, ke které nemá bližší vztah.


Co je to Žoviální? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Žoviální. Co znamená pojem Žoviální z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Žoviální? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Žoviální se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, význam slova, slovník, význam, Žoviální, popis, vysvětlení, co to je, odborné názvosloví, wiki, termín, Různé, co je to Žoviální?, pojem, terminus technicus, lexikon, informace


Pojem Žoviální je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Žoviální

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Žoviální ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Žoviální na Google.cz

Zkusit najít termín Žoviální ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Žoviální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Žoviální ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Žoviální ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Žoviální například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Žoviální? resp. co znamená Žoviální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žoviální, odpověď na dotaz co je to Žoviální?. Víte např. kdo to je Teplouš? Znáte a víte kdo je Muezzin? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.