Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žoviální. Co znamená slovo Žoviální z kategorie Různé?

Co je Žoviální? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Žoviální?

Slovo žoviální pochází z francouzštiny a používá se výhradně v souvislosti s chováním. Kdo se chová žoviálně, je velmi přátelský, kamarádský, bodrý a dobrosrdečný vůči osobě, ke které nemá bližší vztah.

Co je to Žoviální? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žoviální. Co znamená slovo Žoviální z kategorie Různé?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Žoviální patří do kategorie různé

Klíčová slova: heslo, význam, Žoviální, informace, názvosloví, terminologie, terminus technicus, lexikon, co je to Žoviální?, různé, slovník, synonymum, definice pojmu, wiki, co to je, pojem, slovo, vysvětlení


Pojem Žoviální je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Žoviální ve Wikipedii

Hledat heslo Žoviální ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Žoviální ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Žoviální ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Žoviální na Google.cz

Hledat videa s názvem Žoviální na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Žoviální například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Žoviální? resp. jaký je přesný význam slova Žoviální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žoviální, odpověď na dotaz co je to Žoviální?. Víte např. kdo to je Filolog? Znáte a víte kdo je Milenka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Žoviální i v jiné části webu než je kategorie různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.