Co je to?
Výraz, termín, definice slova EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova EPC?

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.


Co je to EPC? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz EPC se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: zkratky, synonymum, pojem, význam pojmu, termín, co znamená, přesný význam, popis, definice, přesný výraz, wiki, co je to EPC?, co to je, heslo, význam slova, formulace, slovo, terminologie


Pojem EPC je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu EPC dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Zkratka EPC může označovat:
♦ Event-driven Process Chain – metoda používaná při modelování procesů.
♦ Energy Performance Contracting – financování energeticky úsporných opatření z budoucích úspor
♦ Průkaz energetické náročnosti budovy, anglicky: Energy Performance Certificate – průkaz energetické náročnosti budovy
♦ Electronic Product Code – jednoznačný unikátní kód produktu
♦ Electronic Pedal Control

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo EPC ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EPC ve Wikimedia Commons

Najít heslo EPC ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz EPC ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz EPC ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EPC ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo EPC například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte jaká je definice termínu EPC? resp. jaká je definice termínu EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Nuzák? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.