Co je to?
Odborný výraz, definice slova EPC. Co znamená pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je EPC? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova EPC

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.


Co je to EPC? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova EPC. Co znamená pojem EPC z kategorie Zkratky?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu EPC doporučujeme sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz EPC se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: formulace, terminologie, přesný význam, lexikon, EPC, co to je, význam, zkratky, terminus technicus, zkratky, význam pojmu, definice, odborný výraz, synonymum, co znamená, definice pojmu, vysvětlení, slovo


Pojem EPC je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín EPC? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka EPC může označovat:
♦ Event-driven Process Chain – metoda používaná při modelování procesů.
♦ Energy Performance Contracting – financování energeticky úsporných opatření z budoucích úspor
♦ Průkaz energetické náročnosti budovy, anglicky: Energy Performance Certificate – průkaz energetické náročnosti budovy
♦ Electronic Product Code – jednoznačný unikátní kód produktu
♦ Electronic Pedal Control

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít EPC ve Wikislovníku

Hledat heslo EPC ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi EPC na Google.cz

Najít slovo EPC ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EPC ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EPC ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo EPC například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte co znamená slovo EPC? resp. co je to EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Finanční specialista? Znáte a víte kdo je Kujón? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu EPC i v jiných kategoriích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.