Co je to?
Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu EPC

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.


Co je to EPC? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo EPC patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: slovo, pojem, co je to EPC?, odborný výraz, význam, Zkratky, přesný výraz, přesný význam, terminus technicus, slovník, definice pojmu, názvosloví, význam pojmu, význam slova, odborné názvosloví, popis, synonymum, Zkratky


Pojem EPC je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EPC ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo EPC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz EPC ve Wikipedii

Najít termín EPC ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EPC ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo EPC ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo EPC například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je EPC? resp. co se vlastně skrývá pod slovem EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Zpěvák? Znáte a víte kdo je Cucák? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.