Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je ICQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu ICQ s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín ICQ se nachází v kategorii software

Klíčová slova: význam pojmu, software, co je to ICQ?, slovník, odborné názvosloví, popis, význam, definice pojmu, pojem, co znamená, slovo, názvosloví, lexikon, formulace, význam slova, odborný výraz, wiki, termín


Pojem ICQ je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ICQ? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Další zdroje informací o slovu ICQ

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ICQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem ICQ na Youtube

Vyhledat heslo ICQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo ICQ ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo ICQ ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem ICQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova ICQ? resp. co to je ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Bohumil Kučera? Znáte a víte kdo je Velký vezír? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.