Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu ICQ sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ICQ je v kategorii Software

Klíčová slova: termín, definice pojmu, názvosloví, Software, informace, slovník, lexikon, Software, slovo, heslo, odborný výraz, co znamená, definice, vysvětlení, ICQ, přesný význam, význam pojmu, formulace


Pojem ICQ je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ICQ? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín ICQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín ICQ ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ICQ ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem ICQ ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo ICQ na Google.cz

Hledat pojem ICQ ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova ICQ? resp. jaká je definice slova ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Rami Malek? Znáte a víte kdo je Majordomus? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu ICQ i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.