Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ICQ? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ICQ je v sekci Software

Klíčová slova: význam slova, terminologie, terminus technicus, přesný výraz, lexikon, slovo, názvosloví, popis, odborný výraz, co znamená, co je to ICQ?, Software, ICQ, definice pojmu, vysvětlení, wiki, termín, heslo


Pojem ICQ je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu ICQ dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Hledejte pojem ICQ v následujících vyhledávačích

Hledat slovo ICQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ICQ na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ICQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín ICQ na Google.cz

Zkusit najít pojem ICQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo ICQ ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu ICQ? resp. jaký je význam pojmu ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Speditér? Znáte a víte kdo je Spasitel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.