Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ICQ

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu ICQ sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ICQ je v kategorii Software

Klíčová slova: Software, terminologie, formulace, popis, terminus technicus, význam pojmu, slovník, lexikon, ICQ, wiki, heslo, význam, Software, definice, názvosloví, co znamená, informace, přesný význam


Pojem ICQ je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín ICQ? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín ICQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín ICQ na Google.cz

Najít výraz ICQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo ICQ ve Wikislovníku

Najít heslo ICQ ve vyhledávači Qwant

Najít pojem ICQ ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu ICQ? resp. co označuje slovo ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Valkýra? Znáte a víte kdo je Paladin? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.