Co je to?
Výraz, termín, definice slova ICQ. Co znamená odborný pojem ICQ z kategorie Software?

Co je to ICQ? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova ICQ?

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ICQ. Co znamená odborný pojem ICQ z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova ICQ sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo ICQ patří do sekce software

Klíčová slova: co znamená, informace, slovník, formulace, terminus technicus, odborný výraz, co to je, ICQ, pojem, význam pojmu, definice, popis, slovo, co je to ICQ?, vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, heslo


Pojem ICQ je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ICQ? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Další možné informační zdroje

Hledat termín ICQ na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ICQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem ICQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo ICQ ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín ICQ ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem ICQ na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ICQ? resp. jaká je definice slova ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Michal Řepík? Znáte a víte kdo je Majordomus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu ICQ i v jiných kategoriích (než software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.