Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Co to je ICQ? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu ICQ?

Počítačový program umožňující komunikaci přes internet, velmi rychlý přenos textových zpráv směřujících od odesílatele k jejich příjemci. Může probíhat komunikace mezi dvěma účastníky s registrovaným ICQ účtem i mezi jedním odesilatelem a mnoha příjemci na principu on-line rozhovoru, lze přenášet také soubory.


Co je to ICQ? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ICQ. Co znamená pojem ICQ z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ICQ? s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín ICQ je v sekci software

Klíčová slova: pojem, co je to ICQ?, terminus technicus, synonymum, význam, definice, ICQ, co to je, heslo, slovník, význam slova, vysvětlení, wiki, názvosloví, termín, informace, význam pojmu, přesný výraz


Pojem ICQ je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín ICQ? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

ICQ, celým názvem I Seek You, je software pro instant messaging využívající protokolu OSCAR. Program byl vyvinut izraelskou firmou Mirabilis a vydán v roce 1996, o dva roky později byl software i protokol prodán společnosti AOL. Od dubna roku 2010 je vlastníkem firma Digital Sky Technologies, která ICQ koupila od firmy AOL za 187,5 miliónu dolarů. V Česku zajišťovala do 13. března 2012 podporu, oficiální překlad a prezentaci klienta ICQ firma Centrum Holdings, provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz. Od tohoto data převzala tuto podporu provozovatel TV Nova – společnost TV Nova s.r.o..

Jiné zdroje informací o pojmu ICQ

Zkusit najít výraz ICQ ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz ICQ na Google.cz

Najít slovo ICQ ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo ICQ ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ICQ ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ICQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ICQ například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená ICQ? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ICQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICQ, odpověď na dotaz co je to ICQ?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Kardinál? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem ICQ v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.