Co je to?
Odborný výraz, definice slova Polarizační brýle. Co znamená pojem Polarizační brýle z kategorie Technika?

Co je to Polarizační brýle? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Polarizační brýle

Polarizační brýle jsou druhem brýlí s jedinečnou schopností odfiltrování odlesků lesklých či oslňujících ploch. Tyto odlesky mohou způsobit mnoho problémů.
Polarizační brýle zvyšují bezpečnost majitele například při řízení automobilu, jízdě na kole nebo na jiném dopravním prostředku i při běžném nošení ve městě i v přírodě. Velmi oblíbené jsou i při sportu, rybaření a podobně.


Co je to Polarizační brýle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Polarizační brýle. Co znamená pojem Polarizační brýle z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Polarizační brýle? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Polarizační brýle patří do sekce Technika

Klíčová slova: co je to Polarizační brýle?, definice, formulace, vysvětlení, terminologie, přesný výraz, termín, wiki, názvosloví, odborný výraz, synonymum, informace, Technika, definice pojmu, význam pojmu, Technika, slovník, lexikon


Pojem Polarizační brýle je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Polarizační brýle

Zkusit najít heslo Polarizační brýle ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Polarizační brýle ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Polarizační brýle ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Polarizační brýle ve Wikislovníku

Najít termín Polarizační brýle ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Polarizační brýle na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Polarizační brýle například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Polarizační brýle? resp. co to je Polarizační brýle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polarizační brýle, odpověď na dotaz co je to Polarizační brýle?. Víte např. kdo to je Jeff Bezos? Znáte a víte kdo je Jodie Foster? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.