Co je to?
Odborný výraz, definice slova Polarizační brýle. Co znamená pojem Polarizační brýle z kategorie Technika?

Co je to Polarizační brýle? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Polarizační brýle

Polarizační brýle jsou druhem brýlí s jedinečnou schopností odfiltrování odlesků lesklých či oslňujících ploch. Tyto odlesky mohou způsobit mnoho problémů.
Polarizační brýle zvyšují bezpečnost majitele například při řízení automobilu, jízdě na kole nebo na jiném dopravním prostředku i při běžném nošení ve městě i v přírodě. Velmi oblíbené jsou i při sportu, rybaření a podobně.


Co je to Polarizační brýle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Polarizační brýle. Co znamená pojem Polarizační brýle z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Polarizační brýle s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Polarizační brýle se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, slovo, definice pojmu, informace, co to je, co znamená, Polarizační brýle, co je to Polarizační brýle?, odborné názvosloví, význam pojmu, wiki, popis, názvosloví, slovník, termín, Technika, synonymum, terminologie


Pojem Polarizační brýle je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Polarizační brýle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Polarizační brýle ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Polarizační brýle na Youtube

Vyhledat pojem Polarizační brýle ve vyhledávači Qwant

Najít termín Polarizační brýle na Google.cz

Vyhledat termín Polarizační brýle ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Polarizační brýle například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Polarizační brýle? resp. co znamená slovo Polarizační brýle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polarizační brýle, odpověď na dotaz co je to Polarizační brýle?. Víte např. kdo to je Alkoholik? Znáte a víte kdo je Klára Dostálová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.