Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Steam

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.


Co je to Steam? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Steam můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Steam je v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, Internet, co je to Steam?, názvosloví, wiki, formulace, popis, slovník, definice pojmu, co to je, odborný výraz, Steam, odborné názvosloví, heslo, slovo, Internet, informace, význam pojmu


Pojem Steam je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Steam?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Steam ve Wikizdrojích

Hledat termín Steam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Steam na Google.cz

Vyhledat heslo Steam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Steam ve Wikislovníku

Najít pojem Steam ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Steam například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Steam? resp. jaká je definice slova Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Thálie? Znáte a víte kdo je Tatiana Pauhofová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!