Co je to?
Výraz, termín, definice slova Steam. Co znamená odborný pojem Steam z kategorie Internet?

Co je to Steam? Význam slova

Co znamená termín Steam? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.


Co je to Steam? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Steam. Co znamená odborný pojem Steam z kategorie Internet?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Steam doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Steam se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, definice pojmu, Steam, slovník, synonymum, přesný význam, terminologie, vysvětlení, terminus technicus, popis, význam pojmu, internet, co to je, co znamená, formulace, odborný výraz, slovo


Pojem Steam je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Steam? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Steam na Youtube

Zkusit najít termín Steam ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Steam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Steam ve Wikislovníku

Hledat výraz Steam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Steam ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Steam například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Steam? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Jiří Kodet? Znáte a víte kdo je Merkur? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!