Co je to?
Odborný výraz, definice slova Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co je Steam?

Co znamená pojem, definice termínu Steam?

Steam je název digitální distribuční platformy pro počítačové hry, kterou vyvinula a provozuje společnost Valve Corporation. Tato platforma byla představena v roce 2003 a od té doby se stala jednou z největších a nejpopulárnějších světových služeb pro distribuci her. Jedním z hlavních náplní činnosti Steamu je digitální distribuce her. Uživatelé nekupují fyzické kopie her v obchodech, ale mohou si hry zakoupit a stáhnout přímo do svých počítačů přes internet. Tato forma distribuce umožňuje okamžitý přístup k hře bez nutnosti čekání na doručení nebo na fyzický nosič. Uživatelé mají na Steamu svou osobní herní knihovnu, kde jsou uloženy všechny zakoupené hry. Tyto hry jsou vázány na uživatelský účet a mohou být kdykoli znovu staženy nebo nainstalovány na novém počítači. Steam umožňuje automatické aktualizace her, což znamená, že jakmile jsou nové verze dostupné, jsou automaticky stahovány a aktualizovány. To uživatelům ušetří čas a zajišťuje, že mají vždy nejnovější verzi hry.
Platforma má rozsáhlou online komunitu hráčů. Uživatelé mohou hrát hry online s přáteli, přidávat se k multiplayerovým hrám, chatovat a vytvářet skupiny. Steam také nabízí funkce jako jsou herní doplňky, které hráči získávají splněním určitých úkolů ve hře. Mnoho her na Steamu podporuje tzv. Steam Workshop, což je platforma umožňující hráčům vytvářet, sdílet a stahovat obsah pro své oblíbené hry, například herní módy, mapy, textury nebo další modifikace.


Co je to Steam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Steam s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Steam se nachází v sekci internet

Klíčová slova: formulace, pojem, wiki, terminus technicus, názvosloví, slovo, odborné názvosloví, lexikon, význam, význam slova, co znamená, co to je, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, vysvětlení, terminologie, definice


Pojem Steam je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Steam? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Pro více informací o heslu Steam zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Steam ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Steam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Steam ve Wikizdrojích

Najít výraz Steam ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Steam na Google obrázcích

Vyhledat výraz Steam ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Steam například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Steam? resp. jaká je definice slova Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Papež? Znáte a víte kdo je Brahmá? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Steam i v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!