Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Steam

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.


Co je to Steam? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Steam patří do sekce Internet

Klíčová slova: popis, heslo, terminologie, přesný výraz, terminus technicus, význam slova, význam pojmu, definice, pojem, Internet, co je to Steam?, vysvětlení, co to je, lexikon, informace, definice pojmu, slovník, význam


Pojem Steam je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Steam?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Steam ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Steam ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Steam ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Steam ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steam ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Steam na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Steam například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Steam? resp. co označuje slovo Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Paranoik? Znáte a víte kdo je Tatiana Pauhofová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!