Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Steam

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.


Co je to Steam? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Steam? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Steam se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: názvosloví, význam, význam slova, význam pojmu, heslo, formulace, lexikon, vysvětlení, termín, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, Steam, co je to Steam?, wiki, popis, terminus technicus


Pojem Steam je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Steam?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Další informace o pojmu Steam hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Steam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Steam na Google.cz

Hledat videa s názvem Steam na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steam ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Steam ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Steam ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Steam například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Steam? resp. co přesně znamená slovo Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Podrazák? Znáte a víte kdo je Karel Gott? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Steam i v jiné sekci než v internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!