Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Co to je Aktivita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aktivita

Aktivita je pojem z latiny, který má velice široký význam. Většinou se tak označuje nějaká činnost, která má motiv a je vykonávána cílevědomě. Aktivitu může vykonávat jednotlivec, skupiny nebo organizace. Za tuto vědomě vykonávanou činnost nese její vykonavatel plnou odpovědnost.
Aktivita patří k pojmům používaným v různých oblastech – od sportu k filozofii, právu nebo společenským vědám.


Co je to Aktivita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aktivita s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aktivita patří do kategorie Latina

Klíčová slova: názvosloví, termín, význam pojmu, informace, pojem, formulace, Latina, odborné názvosloví, co znamená, přesný význam, co to je, přesný výraz, význam, vysvětlení, definice, terminus technicus, co je to Aktivita?, terminologie


Pojem Aktivita je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Aktivita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Aktivita ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Aktivita ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Aktivita ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Aktivita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aktivita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivita například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Aktivita? resp. co znamená slovo Aktivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aktivita, odpověď na dotaz co je to Aktivita?. Víte např. kdo to je Petr Hapka? Znáte a víte kdo je Básník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.