Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Co to je Aktivita? Význam slova

Co znamená termín Aktivita? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aktivita je pojem z latiny, který má velice široký význam. Většinou se tak označuje nějaká činnost, která má motiv a je vykonávána cílevědomě. Aktivitu může vykonávat jednotlivec, skupiny nebo organizace. Za tuto vědomě vykonávanou činnost nese její vykonavatel plnou odpovědnost.
Aktivita patří k pojmům používaným v různých oblastech – od sportu k filozofii, právu nebo společenským vědám.


Co je to Aktivita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Aktivita je v sekci Latina

Klíčová slova: definice, význam pojmu, formulace, co to je, odborný výraz, slovník, lexikon, Aktivita, popis, informace, pojem, wiki, přesný výraz, Latina, definice pojmu, význam, vysvětlení, co je to Aktivita?


Pojem Aktivita je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Aktivita na Youtube

Zkusit najít slovo Aktivita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Aktivita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Aktivita ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aktivita ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aktivita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivita například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Aktivita? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aktivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aktivita, odpověď na dotaz co je to Aktivita?. Víte např. kdo to je Anthony Hopkins? Znáte a víte kdo je Exulant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aktivita v jiné sekci než Latina. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.