Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Co to je Aktivita? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aktivita?

Aktivita je pojem z latiny, který má velice široký význam. Většinou se tak označuje nějaká činnost, která má motiv a je vykonávána cílevědomě. Aktivitu může vykonávat jednotlivec, skupiny nebo organizace. Za tuto vědomě vykonávanou činnost nese její vykonavatel plnou odpovědnost.
Aktivita patří k pojmům používaným v různých oblastech – od sportu k filozofii, právu nebo společenským vědám.


Co je to Aktivita? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aktivita se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aktivita je v kategorii Latina

Klíčová slova: význam, lexikon, popis, Latina, informace, synonymum, pojem, význam slova, slovník, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, terminologie, heslo, přesný výraz, co je to Aktivita?, wiki


Pojem Aktivita je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Aktivita

Hledat slovo Aktivita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Aktivita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Aktivita ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aktivita ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aktivita ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Aktivita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivita například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Aktivita? resp. jaká je definice termínu Aktivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aktivita, odpověď na dotaz co je to Aktivita?. Víte např. kdo to je Osvícenec? Znáte a víte kdo je Exulant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Aktivita i v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.