Co je to?
Definice výrazu Debugger. Co znamená odborný pojem Debugger z kategorie Software?

Co je Debugger? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Debugger?

Debugger je název softwarového nástroje, utility. Jde o nástroj, který vývojářům slouží k vyhledání chyb v software ve fázi, kdy se software ladí. Umožňuje vidět zdrojový kód programu, se kterým se pracuje, takže je okamžitě viditelná chyba programátora.
Vývojáři většinou využívají integrovaný debugger, někdy se nabízí připojení na takovou utilitu, která je spuštěna nezávisle a externě. Zrychlí se tak celý proces ladění, protože je možno provádět ladění ve stejném okně, kde se vyvíjí program. Debugger může napomoci při zrušení ochrany proti kopírování nebo napomáhá při tvorbě herních módů.


Co je to Debugger? Význam slova, termín, Definice výrazu Debugger. Co znamená odborný pojem Debugger z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Debugger můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Debugger je v sekci software

Klíčová slova: co je to Debugger?, popis, vysvětlení, odborné názvosloví, názvosloví, přesný výraz, formulace, software, termín, terminus technicus, wiki, synonymum, pojem, slovo, definice, co znamená, význam pojmu, informace


Pojem Debugger je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Debugger? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Debugger je utilita / softwarový nástroj, který se používá pro hledání chyb při vývoji software ve fázi ladění. Většinou je možné zobrazit zdrojový kód laděného programu, takže je ihned možné vidět místo, kde se objevila programátorská chyba.

Pro více informací o heslu Debugger zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Debugger ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Debugger ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Debugger ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Debugger na Youtube

Najít heslo Debugger ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Debugger na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Debugger například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Debugger? resp. jaký je význam slova Debugger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debugger, odpověď na dotaz co je to Debugger?. Víte např. kdo to je Ann Wilson? Znáte a víte kdo je Volitel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.