Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debugger. Co znamená odborný pojem Debugger z kategorie Software?

Co je to Debugger? Význam slova

Co znamená termín Debugger? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Debugger je název softwarového nástroje, utility. Jde o nástroj, který vývojářům slouží k vyhledání chyb v software ve fázi, kdy se software ladí. Umožňuje vidět zdrojový kód programu, se kterým se pracuje, takže je okamžitě viditelná chyba programátora.
Vývojáři většinou využívají integrovaný debugger, někdy se nabízí připojení na takovou utilitu, která je spuštěna nezávisle a externě. Zrychlí se tak celý proces ladění, protože je možno provádět ladění ve stejném okně, kde se vyvíjí program. Debugger může napomoci při zrušení ochrany proti kopírování nebo napomáhá při tvorbě herních módů.


Co je to Debugger? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debugger. Co znamená odborný pojem Debugger z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Debugger je v sekci software

Klíčová slova: popis, význam slova, terminologie, termín, software, význam pojmu, definice, pojem, slovník, co to je, Debugger, význam, lexikon, co znamená, informace, odborný výraz, heslo, přesný výraz


Pojem Debugger je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Debugger? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Debugger je utilita / softwarový nástroj, který se používá pro hledání chyb při vývoji software ve fázi ladění. Většinou je možné zobrazit zdrojový kód laděného programu, takže je ihned možné vidět místo, kde se objevila programátorská chyba.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Debugger ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Debugger ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Debugger ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Debugger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Debugger ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Debugger ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Debugger například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Debugger? resp. jaká je definice slova Debugger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debugger, odpověď na dotaz co je to Debugger?. Víte např. kdo to je Akademický pracovník? Znáte a víte kdo je Referent? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.