Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Co to je Feston? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Feston

Feston je pojem používaný v architektuře. Jde o malovanou nebo plastickou štukovou dekoraci, která je tvořena závěsem z květů, ovoce nebo listů. Je propletený a na konci mívá stuhovou ozdobu. Pokud je umístěno více festonů v řadě za sebou, tvoří girlandu.
Feston zdobí především průčelí domů, zámků či palác, uvnitř budov pak sály a schodiště. Je typický pro antiku, renesanci, baroko i klasicismus.


Co je to Feston? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Feston? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Feston je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, Stavebnictví, přesný význam, Stavebnictví, odborné názvosloví, wiki, pojem, slovo, synonymum, terminus technicus, názvosloví, význam pojmu, co je to Feston?, Feston, heslo, odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Feston je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Feston ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Feston ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Feston ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Feston ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Feston ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Feston ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Feston například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Feston? resp. jaký je význam pojmu Feston? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feston, odpověď na dotaz co je to Feston?. Víte např. kdo to je Olivia Wilde? Znáte a víte kdo je Jezíd? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Feston hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.