Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Činitel. Co znamená pojem Činitel z kategorie Matematika?

Co je Činitel? Význam slova

Co znamená termín Činitel? Vysvětlení pojmu, definice hesla

1. V matematice - činitel je společné označení pro násobenec a násobitel a součin je výsledek násobených činitelů.
2. Synonymum ke slovu úředník - často ve spojení "úřední činitel".
3. Český ekvivalent ke slovu faktor. Jiným synonymem pro faktor může být slovo "vliv".


Co je to Činitel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Činitel. Co znamená pojem Činitel z kategorie Matematika?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Činitel se nachází v kategorii matematika

Klíčová slova: matematika, heslo, co to je, synonymum, co znamená, terminologie, pojem, lexikon, přesný výraz, názvosloví, termín, informace, význam, co je to Činitel?, slovník, odborný výraz, matematika, terminus technicus


Pojem Činitel je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Činitel na Google.cz

Zkusit najít pojem Činitel ve Wikipedii

Vyhledat výraz Činitel ve Wikislovníku

Najít pojem Činitel ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Činitel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Činitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Činitel například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Činitel? resp. co se skrývá pod slovem Činitel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Činitel, odpověď na dotaz co je to Činitel?. Víte např. kdo to je Dula? Znáte a víte kdo je Udavač? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Činitel i jinde než v sekci než v matematika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem