Co je to?
Výraz, termín, definice slova Činitel. Co znamená odborný pojem Činitel z kategorie Matematika?

Co je to Činitel? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Činitel?

1. V matematice - činitel je společné označení pro násobenec a násobitel a součin je výsledek násobených činitelů.
2. Synonymum ke slovu úředník - často ve spojení "úřední činitel".
3. Český ekvivalent ke slovu faktor. Jiným synonymem pro faktor může být slovo "vliv".


Co je to Činitel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Činitel. Co znamená odborný pojem Činitel z kategorie Matematika?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Činitel sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Činitel je v kategorii matematika

Klíčová slova: odborné názvosloví, odborný výraz, terminus technicus, co to je, co znamená, lexikon, definice pojmu, matematika, přesný význam, matematika, wiki, formulace, co je to Činitel?, Činitel, synonymum, informace, heslo, popis


Pojem Činitel je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Činitel lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Činitel ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Činitel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Činitel ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Činitel na Youtube

Zkusit najít termín Činitel ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Činitel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Činitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Činitel? resp. jaký je význam slova Činitel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Činitel, odpověď na dotaz co je to Činitel?. Víte např. kdo to je Pavel Bobek? Znáte a víte kdo je Udavač? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Činitel hledat i v jiných kategoriích (než matematika) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem