Co je to?
Výraz, termín, definice slova Paintball. Co znamená odborný pojem Paintball z kategorie Sport?

Co je to Paintball? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Paintball

Paintball je název moderního bezkontaktního sportu. Jeho cílem je vyřadit protihráče pomocí pistolí a pušek – značkovačů, ze kterých se střílejí kuličky ze želatiny. Ty jsou z hlavně vystřelovány stlačeným vzduchem nebo oxidem uhličitým. Uvnitř kuličky se nachází rozpustné neškodné barvivo. Při zásahu kulička praská a obarví okolí. K dispozici je celá škála barev.
Barevně označený hráč je vřazen ze hry a musí odejít do vyhrazeného prostoru. Paintball se hraje na vytyčeném hřišti s úkryty a překážkami a střílet je možno na cíle až ve vzdálenosti 80 metrů.


Co je to Paintball? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Paintball. Co znamená odborný pojem Paintball z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Paintball? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Paintball se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: pojem, heslo, význam pojmu, Sport, termín, lexikon, vysvětlení, definice, co je to Paintball?, terminologie, synonymum, co znamená, slovo, slovník, formulace, odborný výraz, názvosloví, Sport


Pojem Paintball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Paintball ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Paintball ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paintball ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paintball ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Paintball na Google.cz

Zkusit najít slovo Paintball ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Paintball například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Paintball? resp. co to je Paintball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paintball, odpověď na dotaz co je to Paintball?. Víte např. kdo to je Radikál? Znáte a víte kdo je Velkostatkář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?