Co je to?
Definice výrazu, termínu Total Commander. Co znamená odborný pojem Total Commander z kategorie Software?

Co je Total Commander? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Total Commander?

Total Commander je program, který uživateli umožňuje zjednodušení správy souborů v počítači. S jeho pomocí můžete jedním stiskem klávesy vyřešit velkou část příkazů. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších souborových manažerů v celosvětovém měřítku. Kromě toho, že nabízí jednoduché uživatelské prostředí, je jeho použití zdarma. I když je free licence patná pouze po třicet dní, po jejich uplynutí lze Total Commander používat zdarma i nadále, pouze je nutno kliknout na úvodní dialogové okénko.
Tento manažer souborů je založen na dvou oknech, které umožňují přehlednou a rychlou orientaci v souborech. V každém z oken je možno vidět dostupné mechaniky a disky a lze se napojit i na okolní sítě. Dolní lišta podává informace o názvu jednotky, její maximální velikosti a dostupném volném místě. Pohyb mezi jednotami je bleskový, pomocí snadných příkazů se kopírují a přesouvají soubory, mění se jejich vlastnosti. V programu jsou i externí archivátory, takže zabalené soubory se rozbalí i zabalí jediným klikem. Zkratky si uživatel může upravovat a tvořit sám. V Total Commanderu lze najít i funkci zobrazení a uschování skrytých souborů, funkci pro tvorbu oblíbených složek. Mnoho funkcí je předdefinováno a objevují se v dolní záložce.


Co je to Total Commander? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Total Commander. Co znamená odborný pojem Total Commander z kategorie Software?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Total Commander je v kategorii software

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam slova, termín, terminologie, definice pojmu, wiki, slovo, Total Commander, pojem, heslo, synonymum, software, definice, slovník, co znamená, význam pojmu, co to je


Pojem Total Commander je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Total Commander?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Total Commander je dvoupanelový správce souborů pro operační systém Microsoft Windows, Pocket PC, Windows CE, Windows Mobile a Android. Lze jej však spustit i na Linuxu pomocí Wine.

Jiné zdroje informací o pojmu Total Commander

Zkusit najít heslo Total Commander ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Total Commander ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Total Commander na Google.cz

Najít termín Total Commander ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Total Commander na Youtube

Hledat frázi Total Commander ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Total Commander například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Total Commander? resp. co to je Total Commander? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Total Commander, odpověď na dotaz co je to Total Commander?. Víte např. kdo to je František Koláček? Znáte a víte kdo je Zombie? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Total Commander i v jiné kategorii než v software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.