Co je to?
Definice odborného termínu, slova Total Commander. Co znamená pojem Total Commander z kategorie Software?

Co je to Total Commander? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Total Commander

Total Commander je program, který uživateli umožňuje zjednodušení správy souborů v počítači. S jeho pomocí můžete jedním stiskem klávesy vyřešit velkou část příkazů. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších souborových manažerů v celosvětovém měřítku. Kromě toho, že nabízí jednoduché uživatelské prostředí, je jeho použití zdarma. I když je free licence patná pouze po třicet dní, po jejich uplynutí lze Total Commander používat zdarma i nadále, pouze je nutno kliknout na úvodní dialogové okénko.
Tento manažer souborů je založen na dvou oknech, které umožňují přehlednou a rychlou orientaci v souborech. V každém z oken je možno vidět dostupné mechaniky a disky a lze se napojit i na okolní sítě. Dolní lišta podává informace o názvu jednotky, její maximální velikosti a dostupném volném místě. Pohyb mezi jednotami je bleskový, pomocí snadných příkazů se kopírují a přesouvají soubory, mění se jejich vlastnosti. V programu jsou i externí archivátory, takže zabalené soubory se rozbalí i zabalí jediným klikem. Zkratky si uživatel může upravovat a tvořit sám. V Total Commanderu lze najít i funkci zobrazení a uschování skrytých souborů, funkci pro tvorbu oblíbených složek. Mnoho funkcí je předdefinováno a objevují se v dolní záložce.


Co je to Total Commander? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Total Commander. Co znamená pojem Total Commander z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Total Commander patří do kategorie Software

Klíčová slova: co to je, Software, lexikon, Software, termín, popis, význam pojmu, wiki, odborný výraz, přesný výraz, co je to Total Commander?, heslo, informace, definice, synonymum, co znamená, názvosloví, přesný význam


Pojem Total Commander je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Total Commander píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Total Commander je dvoupanelový správce souborů pro operační systém Microsoft Windows, Pocket PC, Windows CE, Windows Mobile a Android. Lze jej však spustit i na Linuxu pomocí Wine.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Total Commander ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Total Commander na Youtube

Vyhledat pojem Total Commander ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Total Commander ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Total Commander ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Total Commander na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Total Commander například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Total Commander? resp. co znamená slovo Total Commander? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Total Commander, odpověď na dotaz co je to Total Commander?. Víte např. kdo to je Finanční ředitel? Znáte a víte kdo je Stanislav Hložek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.