Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bisexualita. Co znamená odborný pojem Bisexualita z kategorie Lékařství?

Co je Bisexualita?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bisexualita

Bisexualita je sexuální orientace, která se týká sklonu k romantickému nebo sexuálnímu vztahu s lidmi různého pohlaví. Bisexuální lidé se mohou cítit silně přitahováni jak k osobám stejného pohlaví, tak k osobám opačného pohlaví, mohou mít emocionální a romantické vztahy s jedním nebo oběma pohlavími. Bisexuální jedinci mohou pociťovat sexuální přitažlivost pro osoby obou pohlaví. To znamená, že mohou být sexuálně vzrušeni nebo přitahováni k mužům a ženám. Bisexuální orientace může zahrnovat různé úrovně přitažlivosti pro různá pohlaví. Stejně jako sexuální přitažlivost mohou bisexuální lidé pociťovat emoční a romantickou přitažlivost pro kterékoli pohlaví. To znamená, že mohou navazovat hluboké emocionální vztahy a zamilovat se do mužů i žen.
Bisexualita je různorodá. Existují různé způsoby, jak bisexuální lidé prožívají svou orientaci. Některé osoby mohou mít přitažlivost k oběma pohlavím ve stejné míře, zatímco jiní mohou mít preferenci pro jedno pohlaví před druhým. Bisexuální lidé se mohou setkávat s různými reakcemi a předsudky okolí. Někteří se mohou cítit nuceni skrývat svou orientaci kvůli obavám o odmítnutí nebo diskriminaci, zatímco jiní se otevřeně hlásí ke své bisexualitě a přicházejí s tzv. coming outem.


Co je to Bisexualita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bisexualita. Co znamená odborný pojem Bisexualita z kategorie Lékařství?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Definici pojmu Bisexualita sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Bisexualita je v kategorii lékařství

Klíčová slova: názvosloví, synonymum, slovo, odborné názvosloví, wiki, definice, terminus technicus, Bisexualita, formulace, co znamená, lexikon, definice pojmu, lékařství, informace, lékařství, heslo, slovník, přesný význam


Pojem Bisexualita je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bisexualita zkuste tyto odkazy

Hledat termín Bisexualita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Bisexualita na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bisexualita ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bisexualita ve Wikipedii

Hledat frázi Bisexualita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Bisexualita ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexualita například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je význam slova Bisexualita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bisexualita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bisexualita, odpověď na dotaz co je to Bisexualita?. Víte např. kdo to je Sofia Carson? Znáte a víte kdo je Don Budge? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Skleněný inkubátor, bisexualita, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.