Co je to?
Výraz, termín, definice slova Team building. Co znamená odborný pojem Team building z kategorie Různé?

Co je to Team building? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Team building

Team building je označení pro skupinovou aktivitu, která většinou probíhá mimo pracovní dobu (např. o víkendu, často formou výjezdu nebo vícedenního pobytu). Účastní se jí zpravidla všichni zaměstnanci společnosti včetně lidí na vedoucích pozicích. Jejím účelem je stmelení kolektivu, lepší poznání sebe i druhých, usnadnění a zefektivnění vzájemné spolupráce. Aktivity na team buildingu mohou být sportovní, mohou simulovat různé situace vyžadující kreativní řešení problémů, případně se může jednat o tzv. únikové hry nebo třeba i paintball. Team buildingy nemívají příliš dobou pověst ani míru obliby, což je patrně dané jednak pocitem, že jsou zaměstnanci obíráni o volný čas a nuceni do něčeho, co by dobrovolně neabsolvovali. O přínosu některých teambuldingových aktivit si nemá smysl dělat iluze.

Co je to Team building? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Team building. Co znamená odborný pojem Team building z kategorie Různé?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Team building? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Team building je v kategorii různé

Klíčová slova: co je to Team building?, význam pojmu, synonymum, odborné názvosloví, různé, slovo, definice, termín, pojem, wiki, co to je, terminus technicus, co znamená, lexikon, význam slova, heslo, význam, přesný význam


Pojem Team building je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Team building ve Wikipedii

Hledat pojem Team building ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Team building na Youtube

Vyhledat výraz Team building ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Team building ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Team building ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Team building například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Team building? resp. co vlastně znamená slovo Team building? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Team building, odpověď na dotaz co je to Team building?. Víte např. kdo to je Fundamentalista? Znáte a víte kdo je Martin Hofmann? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.