Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gastronomie. Co znamená pojem Gastronomie z kategorie Jídlo?

Co to je Gastronomie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gastronomie

S pojmem gastronomie se v dnešní době setkáváme poměrně často. Jedná se o kuchařské umění, nebo také zkoumání vztahu mezi kulturou a jídlem. Gastronomie se nevěnuje pouze přípravě samotného jídla, ale také jeho komzumaci. Gastronomové se snaží o to, aby se z konzumace jídla stal kultivovaný akt. Cílem by také mělo být to, že připravený pokrm zasytí i duševní stránku konzumenta.
Existují i různé gastronomické organizace. Mezi nejznámější v České republice můžeme zařadit např. Asociaci hotelů a restaurací České republiky.


Co je to Gastronomie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Gastronomie. Co znamená pojem Gastronomie z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Gastronomie se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: co to je, co znamená, terminologie, popis, význam, Jídlo, význam pojmu, co je to Gastronomie?, odborný výraz, přesný význam, Gastronomie, informace, definice pojmu, přesný výraz, slovník, definice, termín, wiki


Pojem Gastronomie je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Gastronomie

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gastronomie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Gastronomie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Gastronomie ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Gastronomie ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Gastronomie na Youtube

Hledat pojem Gastronomie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gastronomie například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Gastronomie? resp. co označuje slovo Gastronomie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gastronomie, odpověď na dotaz co je to Gastronomie?. Víte např. kdo to je Dacan? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.