Co je to?
Definice výrazu Disponibilní zůstatek. Co znamená odborný pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Definice výrazu Disponibilní zůstatek. Co znamená odborný pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Disponibilní zůstatek? s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Disponibilní zůstatek je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: synonymum, pojem, názvosloví, popis, terminologie, termín, informace, význam pojmu, terminus technicus, význam slova, formulace, Disponibilní zůstatek, definice, odborný výraz, heslo, bankovnictví, význam, přesný výraz


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Disponibilní zůstatek na Google obrázcích

Vyhledat pojem Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Disponibilní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co to je Disponibilní zůstatek? resp. co přesně znamená slovo Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Asociál? Znáte a víte kdo je Kendall Jenner? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Disponibilní zůstatek i v jiné kategorii než v bankovnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!