Co je to?
Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Disponibilní zůstatek

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Disponibilní zůstatek se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: lexikon, Bankovnictví, popis, heslo, Disponibilní zůstatek, přesný výraz, odborné názvosloví, pojem, co to je, co znamená, co je to Disponibilní zůstatek?, informace, wiki, definice, terminologie, význam pojmu, synonymum, slovo


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Disponibilní zůstatek

Hledat videa s názvem Disponibilní zůstatek na Youtube

Najít termín Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Disponibilní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Disponibilní zůstatek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Disponibilní zůstatek? resp. co znamená výraz Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Katy Perry? Znáte a víte kdo je Mirek Topolánek? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Disponibilní zůstatek v jiné sekci než Bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!