Co je to?
Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Disponibilní zůstatek? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Disponibilní zůstatek se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, termín, slovník, odborný výraz, popis, co je to Disponibilní zůstatek?, slovo, význam pojmu, význam, terminologie, definice, co to je, co znamená, lexikon, definice pojmu, wiki, přesný význam


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Disponibilní zůstatek ve Wikipedii

Najít termín Disponibilní zůstatek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Disponibilní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Disponibilní zůstatek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Ulamá? Znáte a víte kdo je Egon Bondy? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!