Co je to?
Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Disponibilní zůstatek? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Disponibilní zůstatek patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, terminus technicus, odborné názvosloví, definice pojmu, slovník, definice, formulace, význam slova, termín, Bankovnictví, pojem, názvosloví, terminologie, přesný význam, co to je, wiki, význam


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Disponibilní zůstatek ve Wikipedii

Najít výraz Disponibilní zůstatek ve Wikislovníku

Najít termín Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Disponibilní zůstatek? resp. jaký je význam slova Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Gwyneth Paltrow? Znáte a víte kdo je Mirek Topolánek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!