Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Disponibilní zůstatek s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Disponibilní zůstatek se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, wiki, co znamená, lexikon, význam slova, popis, formulace, informace, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, terminologie, definice, význam pojmu, slovo, bankovnictví, přesný význam, co je to Disponibilní zůstatek?


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Najít termín Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Disponibilní zůstatek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Disponibilní zůstatek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Koncipient? Znáte a víte kdo je Kate Moss? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Disponibilní zůstatek i v jiné sekci než v bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!