Co je to?
Výraz, termín, definice slova Disponibilní zůstatek. Co znamená odborný pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).


Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Disponibilní zůstatek. Co znamená odborný pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Disponibilní zůstatek se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Disponibilní zůstatek patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: co je to Disponibilní zůstatek?, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, Disponibilní zůstatek, význam slova, význam pojmu, definice, přesný výraz, význam, přesný význam, co znamená, bankovnictví, termín, popis, heslo, informace, bankovnictví


Pojem Disponibilní zůstatek je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Disponibilní zůstatek

Zkusit najít heslo Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Disponibilní zůstatek ve Wikipedii

Vyhledat pojem Disponibilní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Disponibilní zůstatek ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Disponibilní zůstatek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Disponibilní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponibilní zůstatek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Disponibilní zůstatek? resp. jaká je definice slova Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Al Pacino? Znáte a víte kdo je Kurt Cobain? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!