Co je to?
Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Co je to Reddit? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Reddit

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.


Co je to Reddit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Reddit? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reddit patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, slovo, definice, odborný výraz, význam, pojem, informace, Internet, přesný výraz, heslo, názvosloví, definice pojmu, popis, Internet, co to je, wiki, Reddit


Pojem Reddit je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Reddit?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Reddit je otevřenou internetovou sociální sítí, založenou na principu předkládání obsahu uživateli a jeho následného hodnocení pomocí hlasování. Název serveru je anglickou slovní hříčkou ze slovního spojení „I read it“ (četl jsem to). Reddit má celosvětovou komunitu čítající každý měsíc více než 540 milionů jedinečných uživatelů z více než dvou set zemí. Reddit je open-source.

Více informací o pojmu Reddit lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Reddit na Google.cz

Vyhledat heslo Reddit ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Reddit ve Wikislovníku

Vyhledat termín Reddit ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Reddit ve Wikizdrojích

Najít výraz Reddit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Reddit například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Reddit? resp. co přesně označuje termín Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Pragmatik? Znáte a víte kdo je Švejk? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.