Co je to?
Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Co je to Reddit? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Reddit?

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.


Co je to Reddit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Reddit můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reddit je v kategorii Internet

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, definice pojmu, co to je, slovo, odborné názvosloví, odborný výraz, Internet, synonymum, Reddit, informace, význam, Internet, definice, význam pojmu, přesný výraz, heslo, názvosloví


Pojem Reddit je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Reddit? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reddit je otevřenou internetovou sociální sítí, založenou na principu předkládání obsahu uživateli a jeho následného hodnocení pomocí hlasování. Název serveru je anglickou slovní hříčkou ze slovního spojení „I read it“ (četl jsem to). Reddit má celosvětovou komunitu čítající každý měsíc více než 540 milionů jedinečných uživatelů z více než dvou set zemí. Reddit je open-source.

Jiné informační zdroje o pojmu Reddit

Vyhledat výraz Reddit ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Reddit na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reddit ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Reddit ve Wikizdrojích

Najít pojem Reddit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Reddit ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Reddit například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Reddit? resp. co přesně označuje termín Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Knihomol? Znáte a víte kdo je Modelka? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.