Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reddit. Co znamená slovo Reddit z kategorie Internet?

Co je Reddit? Definice pojmu

Co znamená termín Reddit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.


Co je to Reddit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reddit. Co znamená slovo Reddit z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text (Reddit) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Reddit patří do kategorie internet

Klíčová slova: co je to Reddit?, názvosloví, odborné názvosloví, význam slova, význam, informace, internet, wiki, formulace, přesný výraz, pojem, vysvětlení, terminus technicus, význam pojmu, co znamená, internet, definice pojmu, přesný význam


Pojem Reddit je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Reddit můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reddit je otevřenou internetovou sociální sítí, založenou na principu předkládání obsahu uživateli a jeho následného hodnocení pomocí hlasování. Název serveru je anglickou slovní hříčkou ze slovního spojení „I read it“ (četl jsem to). Reddit má celosvětovou komunitu čítající každý měsíc více než 540 milionů jedinečných uživatelů z více než dvou set zemí. Reddit je open-source.

Další informační zdroje o slovu Reddit

Vyhledat termín Reddit ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Reddit na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reddit ve Wikimedia Commons

Najít slovo Reddit ve Wikislovníku

Najít výraz Reddit ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Reddit ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reddit například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Reddit? resp. co znamená výraz Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Důvěrník? Znáte a víte kdo je Joachim von Ribbentrop? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Reddit v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.