Co je to?
Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Co je to Reddit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Reddit

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.


Co je to Reddit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Reddit s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Reddit se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, slovo, Reddit, názvosloví, heslo, význam slova, význam, popis, wiki, terminus technicus, co to je, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, odborný výraz, definice pojmu, co je to Reddit?, význam pojmu


Pojem Reddit je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Reddit?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Reddit je otevřenou internetovou sociální sítí, založenou na principu předkládání obsahu uživateli a jeho následného hodnocení pomocí hlasování. Název serveru je anglickou slovní hříčkou ze slovního spojení „I read it“ (četl jsem to). Reddit má celosvětovou komunitu čítající každý měsíc více než 540 milionů jedinečných uživatelů z více než dvou set zemí. Reddit je open-source.

Jiné informační zdroje o pojmu Reddit

Vyhledat termín Reddit ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Reddit na Youtube

Zkusit najít slovo Reddit ve Wikizdrojích

Hledat heslo Reddit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Reddit ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Reddit ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reddit například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Reddit? resp. jaký je význam pojmu Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Edward Norton? Znáte a víte kdo je Pastevec? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.