Co je to?
Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Co je to Reddit? Význam slova

Co znamená termín Reddit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Reddit je název internetové otevřené sociální sítě. Vznikl hříčkou z anglických slov I read it, tedy četl jsem to. Základem této sítě je předvádění určitého obsahu uživateli, který tento obsah hodnotí. K hodnocení se využívá hlasovací systém.
Každý uživatel může k příspěvku dát jeden hlas, kladné nebo záporné hodnocení. Reddit je rozšířen celosvětově a stále se rozvíjí.


Co je to Reddit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Reddit. Co znamená pojem Reddit z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Reddit) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Reddit patří do kategorie Internet

Klíčová slova: pojem, význam slova, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, informace, synonymum, popis, termín, význam pojmu, heslo, slovo, Internet, definice, Reddit, význam, odborný výraz, názvosloví


Pojem Reddit je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Reddit můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reddit je otevřenou internetovou sociální sítí, založenou na principu předkládání obsahu uživateli a jeho následného hodnocení pomocí hlasování. Název serveru je anglickou slovní hříčkou ze slovního spojení „I read it“ (četl jsem to). Reddit má celosvětovou komunitu čítající každý měsíc více než 540 milionů jedinečných uživatelů z více než dvou set zemí. Reddit je open-source.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Reddit ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Reddit na Google.cz

Hledat pojem Reddit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reddit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reddit ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Reddit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Reddit například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Reddit? resp. jaký je přesný význam slova Reddit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reddit, odpověď na dotaz co je to Reddit?. Víte např. kdo to je Dana Morávková? Znáte a víte kdo je Modelka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.