Co je to?
Odborný výraz, definice slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je Upgrade? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Upgrade doporučujeme sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Upgrade se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, terminus technicus, co je to Upgrade?, formulace, odborné názvosloví, definice pojmu, popis, názvosloví, synonymum, význam pojmu, počítače, termín, co znamená, význam slova, informace, lexikon, co to je


Pojem Upgrade je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Upgrade píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Upgrade na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Upgrade ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Upgrade ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Upgrade ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Upgrade ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Upgrade? resp. jaká je definice slova Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Hazardér? Znáte a víte kdo je Spotter? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je počítače. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.