Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je Upgrade?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Sdílejte text pojmu Upgrade s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Upgrade se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: definice, význam, odborné názvosloví, terminologie, wiki, heslo, odborný výraz, termín, význam pojmu, počítače, informace, formulace, terminus technicus, definice pojmu, synonymum, přesný význam, názvosloví, přesný výraz


Pojem Upgrade je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Upgrade? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Pro více informací o heslu Upgrade zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Upgrade ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Upgrade na Youtube

Vyhledat výraz Upgrade ve Wikizdrojích

Najít slovo Upgrade ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Upgrade ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Upgrade ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte co znamená slovo Upgrade? resp. co přesně znamená slovo Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Servisní technik? Znáte a víte kdo je Spotter? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je počítače. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie počítače, pc monitor na stole, upgrade, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.