Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Upgrade? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Upgrade je v kategorii Počítače

Klíčová slova: informace, popis, heslo, Počítače, význam pojmu, definice, význam, terminologie, Upgrade, slovník, pojem, synonymum, terminus technicus, přesný výraz, formulace, přesný význam, názvosloví, termín


Pojem Upgrade je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Upgrade

Zkusit najít heslo Upgrade ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Upgrade ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Upgrade na Youtube

Najít slovo Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Upgrade ve Wikislovníku

Hledat pojem Upgrade ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Upgrade? resp. jaký je přesný význam slova Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Jan Cemper? Znáte a víte kdo je Samorost? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.