Co je to?
Výraz, termín, definice slova Upgrade. Co znamená odborný pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Upgrade

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Upgrade. Co znamená odborný pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Upgrade můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Upgrade je v kategorii počítače

Klíčová slova: názvosloví, wiki, vysvětlení, terminologie, pojem, počítače, informace, synonymum, význam pojmu, lexikon, význam slova, definice, heslo, přesný výraz, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, slovník


Pojem Upgrade je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Upgrade? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Upgrade ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Upgrade na Youtube

Najít výraz Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Upgrade ve Wikislovníku

Najít pojem Upgrade ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Upgrade ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Upgrade? resp. jaká je definice slova Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Mick Jagger? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Upgrade hledat i v jiných kategoriích (než počítače) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.