Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Co znamená termín Upgrade? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Upgrade je v sekci Počítače

Klíčová slova: význam, popis, co je to Upgrade?, synonymum, názvosloví, význam slova, přesný výraz, formulace, pojem, definice, terminologie, wiki, co znamená, lexikon, termín, informace, Počítače, odborný výraz


Pojem Upgrade je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Upgrade? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Upgrade ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Upgrade na Youtube

Najít výraz Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Upgrade ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Upgrade ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Upgrade ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Upgrade? resp. co se přesně ukrývá za slovem Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Upgrade hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.