Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Upgrade? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Upgrade je v sekci Počítače

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co to je, popis, Upgrade, vysvětlení, definice pojmu, význam, význam slova, formulace, pojem, slovo, wiki, přesný výraz, co je to Upgrade?, termín, synonymum, terminologie


Pojem Upgrade je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Upgrade?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Pro další informace o termínu Upgrade zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Upgrade ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Upgrade na Google.cz

Vyhledat výraz Upgrade ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Upgrade ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Upgrade ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Upgrade? resp. co vlastně znamená slovo Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Nikita Chruščov? Znáte a víte kdo je Samorost? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.