Co je to?
Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Co je to Upgrade? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Upgrade?

Provedení výměny staršího výrobku za úplně novou verzi zboží stejného typu a značky. Běžná je u spotřební elektroniky, kde jde o obměnu za výkonnější zařízení s většími ovládacími možnostmi. V případě výpočetní techniky je upgrade výměnou hardwaru, softwaru a firmwaru za novou a ve svých funkcích vylepšenou verzi.


Co je to Upgrade? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Upgrade. Co znamená pojem Upgrade z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Upgrade můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Upgrade je v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, popis, termín, pojem, synonymum, definice pojmu, odborné názvosloví, definice, lexikon, heslo, co je to Upgrade?, význam pojmu, Počítače, slovník, názvosloví, slovo, informace, význam slova


Pojem Upgrade je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Upgrade?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Upgrade označuje výměnu výrobku za novější verzi téhož produktu. Je často používán v oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky, kde obecně znamená výměnu hardware, software nebo firmware za novější nebo lepší verzi, aby byl systém v aktuálním stavu nebo aby se zlepšily jeho vlastnosti. Stejný termín používají audiofilové při výměně audiosystému za jiný, který poskytuje kvalitnější zvukovou charakteristiku. Opakem upgradu je downgrade.

Další zdroje informací o slovu Upgrade

Zkusit najít heslo Upgrade ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Upgrade ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Upgrade ve Wikizdrojích

Najít slovo Upgrade ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Upgrade ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Upgrade na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Upgrade například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Upgrade? resp. co znamená Upgrade? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upgrade, odpověď na dotaz co je to Upgrade?. Víte např. kdo to je Emigrant? Znáte a víte kdo je Rambo? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Upgrade i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.