Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žilkování. Co znamená pojem Žilkování z kategorie Různé?

Co je to Žilkování? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Žilkování

Český název pro fládrování, techniku zušlechťování povrchu předmětů například zdiva, kovu apod. Povrchová úprava dodá objektům vzhled ušlechtilého dřeva. Podmínkou kvality žilkování je hladká podkladová spodní vrstva bez nerovností. Na ni se nanese lazurovací barva a z ní se kartáči, houbičkami a stěrkami vytírá strukturovaný vzor.

Co je to Žilkování? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žilkování. Co znamená pojem Žilkování z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žilkování s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Žilkování se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: termín, vysvětlení, popis, definice pojmu, odborné názvosloví, wiki, přesný význam, slovo, Různé, význam slova, co je to Žilkování?, heslo, Žilkování, informace, Různé, co to je, názvosloví, formulace


Pojem Žilkování je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Žilkování ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Žilkování na Youtube

Zkusit najít výraz Žilkování ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žilkování ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Žilkování na Google.cz

Najít termín Žilkování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Žilkování například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Žilkování? resp. jaká je definice termínu Žilkování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žilkování, odpověď na dotaz co je to Žilkování?. Víte např. kdo to je SW architekt? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.