Co je to?
Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Drobný hmotný majetek

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Drobný hmotný majetek se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, slovník, co je to Drobný hmotný majetek?, synonymum, význam pojmu, termín, heslo, Drobný hmotný majetek, význam slova, co to je, definice, co znamená, přesný význam, informace, přesný výraz, vysvětlení, popis


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Drobný hmotný majetek zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Drobný hmotný majetek ve Wikipedii

Najít termín Drobný hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Drobný hmotný majetek na Google.cz

Vyhledat pojem Drobný hmotný majetek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Drobný hmotný majetek? resp. co znamená Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Delegát? Znáte a víte kdo je Náfuka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Drobný hmotný majetek hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..