Co je to?
Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je Drobný hmotný majetek? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Drobný hmotný majetek?

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Drobný hmotný majetek? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice, synonymum, co znamená, terminus technicus, Účetnictví, slovo, pojem, definice pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, lexikon, význam, wiki, termín, odborný výraz, Účetnictví, Drobný hmotný majetek, názvosloví


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Drobný hmotný majetek?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dlouhodobý drobný hmotný majetek
♦ jsou movité věci
♦ ocenění je menší nebo rovno 40 000 Kč, doba použitelnosti je větší než 1 rok
♦ stejně jako u nehmotného majetku si může podnikatel hranici pro ocenění stanovit sám

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Drobný hmotný majetek na Google obrázcích

Vyhledat pojem Drobný hmotný majetek ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Drobný hmotný majetek na Youtube

Hledat výraz Drobný hmotný majetek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobný hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená Drobný hmotný majetek? resp. co to je Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Francesco Petrarca? Znáte a víte kdo je Uličník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Drobný hmotný majetek i v jiné části webu než je kategorie Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..