Co je to?
Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Drobný hmotný majetek

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Drobný hmotný majetek s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, odborné názvosloví, formulace, informace, slovo, pojem, odborný výraz, význam pojmu, Účetnictví, názvosloví, slovník, definice pojmu, přesný výraz, význam slova, popis, wiki, přesný význam


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Drobný hmotný majetek? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dlouhodobý drobný hmotný majetek
♦ jsou movité věci
♦ ocenění je menší nebo rovno 40 000 Kč, doba použitelnosti je větší než 1 rok
♦ stejně jako u nehmotného majetku si může podnikatel hranici pro ocenění stanovit sám

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Drobný hmotný majetek na Youtube

Vyhledat výraz Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobný hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Drobný hmotný majetek? resp. jaký je význam pojmu Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Pískle? Znáte a víte kdo je Lotr? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..