Co je to?
Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Drobný hmotný majetek

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Drobný hmotný majetek? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Drobný hmotný majetek je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co to je, co je to Drobný hmotný majetek?, definice, terminologie, přesný význam, definice pojmu, formulace, slovník, co znamená, Drobný hmotný majetek, popis, odborný výraz, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, terminus technicus, termín, význam


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Drobný hmotný majetek v následujících vyhledávačích

Najít heslo Drobný hmotný majetek na Google.cz

Najít výraz Drobný hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Drobný hmotný majetek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobný hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Drobný hmotný majetek? resp. co označuje slovo Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Zloděj? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..