Co je to?
Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Drobný hmotný majetek

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Drobný hmotný majetek patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: terminus technicus, informace, význam slova, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, názvosloví, slovník, synonymum, wiki, definice, terminologie, význam, definice pojmu, lexikon, Účetnictví, pojem, formulace


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Drobný hmotný majetek na Google.cz

Hledat videa s názvem Drobný hmotný majetek na Youtube

Najít termín Drobný hmotný majetek ve Wikipedii

Najít výraz Drobný hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobný hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Drobný hmotný majetek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Drobný hmotný majetek? resp. co se přesně ukrývá za slovem Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Rusalka? Znáte a víte kdo je Zloděj? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Drobný hmotný majetek i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..