Co je to?
Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Drobný hmotný majetek?

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.


Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená odborný pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Drobný hmotný majetek? s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Drobný hmotný majetek je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co to je, terminologie, Účetnictví, slovo, formulace, slovník, co znamená, heslo, definice, názvosloví, odborné názvosloví, význam slova, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam


Pojem Drobný hmotný majetek je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Drobný hmotný majetek můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dlouhodobý drobný hmotný majetek
♦ jsou movité věci
♦ ocenění je menší nebo rovno 40 000 Kč, doba použitelnosti je větší než 1 rok
♦ stejně jako u nehmotného majetku si může podnikatel hranici pro ocenění stanovit sám

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Drobný hmotný majetek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Drobný hmotný majetek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobný hmotný majetek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Drobný hmotný majetek ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobný hmotný majetek například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Drobný hmotný majetek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Pozér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..