Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kamenec. Co znamená pojem Kamenec z kategorie Chemie?

Co je to Kamenec? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kamenec?

Kamenec je podvojná sůl kyseliny sírové, krystalický síran hlinitodraselný. Má široké použití, je bílé barvy a bez zápachu. Je znám svými léčivými a antiseptickými vlastnostmi. Má dlouhou životnost a dlouhodobý účinek.
Využívá se pro zastavení krácení u drobných poranění, například po holení, protož silně stahuje kůži. Omezuje pocení, je tedy vhodný jako antiperspirant, protože navíc neutralizuje pachy. Zjemňuje pleť a může působit jako prevence akné. Lze ho použít i po bodnutí hmyzem, kdy zmírní bolest a zmenší otok, je vhodný také jako preventivní prostředek zánětů pokožky. Nezanechává skvrny na oblečení. Přírodní kamenec je vhodný i pro alergiky.


Co je to Kamenec? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kamenec. Co znamená pojem Kamenec z kategorie Chemie?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kamenec? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kamenec je v kategorii Chemie

Klíčová slova: co to je, heslo, definice pojmu, názvosloví, synonymum, wiki, terminus technicus, Kamenec, termín, pojem, vysvětlení, odborné názvosloví, popis, formulace, lexikon, přesný výraz, co znamená, význam pojmu


Pojem Kamenec je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kamenec

Hledat pojem Kamenec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kamenec ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kamenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kamenec na Youtube

Zkusit najít heslo Kamenec na Google.cz

Najít heslo Kamenec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamenec například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kamenec? resp. jaký je význam pojmu Kamenec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamenec, odpověď na dotaz co je to Kamenec?. Víte např. kdo to je Herobrine? Znáte a víte kdo je Zahradní architekt? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Chemie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.