Co je to?
Výraz, termín, definice slova Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Apartmán?

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Apartmán je v kategorii cestování

Klíčová slova: co znamená, význam slova, slovo, definice, definice pojmu, co je to Apartmán?, slovník, přesný význam, odborné názvosloví, wiki, popis, přesný výraz, co to je, pojem, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, informace


Pojem Apartmán je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Apartmán zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Apartmán ve Wikislovníku

Najít slovo Apartmán ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Apartmán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Apartmán ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apartmán ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Apartmán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Apartmán? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Ladislav Klíma? Znáte a víte kdo je Bubák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než cestování). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?