Co je to?
Výraz, termín, definice slova Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Apartmán

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Apartmán se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: definice pojmu, co to je, odborný výraz, wiki, co je to Apartmán?, synonymum, vysvětlení, formulace, význam slova, slovo, cestování, názvosloví, popis, význam pojmu, co znamená, lexikon, slovník, odborné názvosloví


Pojem Apartmán je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Více informací o pojmu Apartmán lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Apartmán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apartmán ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Apartmán na Youtube

Najít pojem Apartmán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Apartmán ve Wikipedii

Hledat termín Apartmán ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste zjistili jaká je definice slova Apartmán? resp. jaká je definice termínu Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Obluda? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Apartmán hledat i v jiných kategoriích (než cestování) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?