Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Apartmán

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Apartmán můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Apartmán je v sekci Cestování

Klíčová slova: terminus technicus, heslo, definice pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, slovo, slovník, co to je, význam slova, synonymum, termín, pojem, informace, význam pojmu, co je to Apartmán?, formulace, názvosloví, přesný výraz


Pojem Apartmán je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apartmán ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Apartmán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apartmán ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Apartmán ve Wikipedii

Najít heslo Apartmán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Apartmán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Apartmán? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Alkoholik? Znáte a víte kdo je Uhlíř? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Apartmán i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?