Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Apartmán?

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Apartmán s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Apartmán se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, význam, popis, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, Apartmán, názvosloví, informace, cestování, pojem, wiki, vysvětlení, definice pojmu, odborný výraz, cestování, lexikon


Pojem Apartmán je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Hledejte výraz Apartmán v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apartmán ve Wikimedia Commons

Najít heslo Apartmán na Google.cz

Zkusit najít termín Apartmán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Apartmán ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Apartmán ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Apartmán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Apartmán? resp. co přesně označuje termín Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Brigádník? Znáte a víte kdo je Skrblík? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Apartmán hledat i v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?