Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Apartmán?

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Apartmán patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, terminologie, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, lexikon, formulace, význam pojmu, názvosloví, termín, odborný výraz, význam slova, slovník, slovo, wiki, co je to Apartmán?, definice


Pojem Apartmán je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Najít výraz Apartmán ve Wikipedii

Zkusit najít termín Apartmán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apartmán ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Apartmán ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Apartmán ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Apartmán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Apartmán? resp. jaká je definice slova Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Erik Best? Znáte a víte kdo je Eurohujer? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?