Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Apartmán

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.


Co je to Apartmán? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Apartmán doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Apartmán se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: slovník, názvosloví, popis, význam, definice pojmu, význam slova, význam pojmu, pojem, co to je, definice, co je to Apartmán?, informace, terminus technicus, odborné názvosloví, heslo, terminologie, slovo, přesný význam


Pojem Apartmán je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Luxusní apartmán

Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotka apartmánu. Autor: Michal Jarmoluk, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Apartmán

Hledat videa s názvem Apartmán na Youtube

Zkusit najít slovo Apartmán ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Apartmán ve Wikipedii

Vyhledat termín Apartmán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apartmán ve Wikimedia Commons

Najít výraz Apartmán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Apartmán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Apartmán? resp. jaký je význam slova Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Che Guevara? Znáte a víte kdo je Slídil? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apartmán v jiné sekci než Cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?