Co je to?
Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Co to je Emotikon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Emotikon?

Emotikon čili česky smajlík, je pojmenování grafického symbolu, který se skládá z různých grafických nebo interpunkčních značek. Pomocí emotikonů může autor vyjadřovat svou náladu, momentální emoce nebo zaujmout postoj k nějakému jevu nebo situaci.
Své uplatnění nalézá především v neoficiální komunikaci, na internetu a v médiích vůbec. Zkracuje zápis, zdůrazňuje, vyjadřuje city. Pomáhá k potlačení neosobnosti elektronické komunikace.


Co je to Emotikon? Význam slova, termín, Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Emotikon můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Emotikon je v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, co je to Emotikon?, terminus technicus, přesný výraz, definice pojmu, odborný výraz, formulace, popis, co to je, slovník, slovo, synonymum, Emotikon, termín, význam, odborné názvosloví, heslo, terminologie


Pojem Emotikon je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Emotikon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Emotikon ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Emotikon na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Emotikon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Emotikon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Emotikon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emotikon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Emotikon? resp. jaký je přesný význam slova Emotikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emotikon, odpověď na dotaz co je to Emotikon?. Víte např. kdo to je Koudelník? Znáte a víte kdo je Mykolog? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.