Co je to?
Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Co to je Emotikon? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Emotikon?

Emotikon čili česky smajlík, je pojmenování grafického symbolu, který se skládá z různých grafických nebo interpunkčních značek. Pomocí emotikonů může autor vyjadřovat svou náladu, momentální emoce nebo zaujmout postoj k nějakému jevu nebo situaci.
Své uplatnění nalézá především v neoficiální komunikaci, na internetu a v médiích vůbec. Zkracuje zápis, zdůrazňuje, vyjadřuje city. Pomáhá k potlačení neosobnosti elektronické komunikace.


Co je to Emotikon? Význam slova, termín, Definice výrazu Emotikon. Co znamená odborný pojem Emotikon z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Emotikon s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Emotikon je v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, význam slova, slovník, odborné názvosloví, terminus technicus, Emotikon, lexikon, co je to Emotikon?, význam pojmu, termín, informace, vysvětlení, přesný výraz, slovo, přesný význam, význam, co znamená, definice


Pojem Emotikon je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Emotikon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Emotikon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Emotikon na Youtube

Vyhledat heslo Emotikon ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Emotikon ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Emotikon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emotikon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Emotikon? resp. co vlastně znamená slovo Emotikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emotikon, odpověď na dotaz co je to Emotikon?. Víte např. kdo to je Fatalista? Znáte a víte kdo je Mykolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.