Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Co je to Skeč? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Skeč?

Skeč neboli skica, koncept či náčrt je pojmenování literární formy, pro kterou je typická především stručnost, výstižnost, humor a lehké pojetí. Většinou obsahuje určitou pointu. Může se jednat o kratší divadelní hru, popřípadě pouhý dramatický výstup, který je zaměřen žertovně, komicky, satiricky nebo humorně.
Skeč se snaží zobrazovat nějaké aktuální situaci, zobrazuje ji satiricky či humorným způsobem. Jako příklad skečů bývá nejčastěji uváděn pořad Monty Pythonův létající cirkus.


Co je to Skeč? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Skeč můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Skeč je v sekci Literatura

Klíčová slova: slovník, co to je, popis, co znamená, informace, slovo, terminus technicus, terminologie, význam slova, synonymum, pojem, co je to Skeč?, odborné názvosloví, přesný význam, definice, význam pojmu, lexikon, vysvětlení


Pojem Skeč je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Skeč v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Skeč ve Wikipedii

Najít termín Skeč ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Skeč na Youtube

Hledat výraz Skeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Skeč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skeč ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeč například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Skeč? resp. co znamená slovo Skeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skeč, odpověď na dotaz co je to Skeč?. Víte např. kdo to je Flákač? Znáte a víte kdo je Michal Hašek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.