Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Co je to Skeč? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Skeč

Skeč neboli skica, koncept či náčrt je pojmenování literární formy, pro kterou je typická především stručnost, výstižnost, humor a lehké pojetí. Většinou obsahuje určitou pointu. Může se jednat o kratší divadelní hru, popřípadě pouhý dramatický výstup, který je zaměřen žertovně, komicky, satiricky nebo humorně.
Skeč se snaží zobrazovat nějaké aktuální situaci, zobrazuje ji satiricky či humorným způsobem. Jako příklad skečů bývá nejčastěji uváděn pořad Monty Pythonův létající cirkus.


Co je to Skeč? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Skeč s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skeč je v kategorii Literatura

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, heslo, formulace, terminologie, Skeč, pojem, popis, terminus technicus, definice pojmu, vysvětlení, wiki, názvosloví, synonymum, význam, Literatura, význam pojmu, význam slova


Pojem Skeč je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Skeč? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skeč (z angl. sketch, náčrt, skica, koncept) je literární forma, která se vyznačuje stručností, lehkostí a výstižností, často s humorem a pointou. Užívá se například pro krátkou divadelní hru, resp. dramatický výstup žertovného, humorného, komického nebo satirického obsahu, obvykle na aktuální téma. Zpravidla využívá překvapivou humornou nebo satirickou pointu.

Další informační zdroje o slovu Skeč

Hledat výraz Skeč ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skeč ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skeč ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Skeč ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Skeč na Google.cz

Vyhledat pojem Skeč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeč například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skeč? resp. co přesně znamená slovo Skeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skeč, odpověď na dotaz co je to Skeč?. Víte např. kdo to je Workoholik? Znáte a víte kdo je Vekslák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Skeč i v jiných kategoriích (než Literatura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.