Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skeč. Co znamená odborný pojem Skeč z kategorie Literatura?

Co je to Skeč? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Skeč?

Skeč neboli skica, koncept či náčrt je pojmenování literární formy, pro kterou je typická především stručnost, výstižnost, humor a lehké pojetí. Většinou obsahuje určitou pointu. Může se jednat o kratší divadelní hru, popřípadě pouhý dramatický výstup, který je zaměřen žertovně, komicky, satiricky nebo humorně.
Skeč se snaží zobrazovat nějaké aktuální situaci, zobrazuje ji satiricky či humorným způsobem. Jako příklad skečů bývá nejčastěji uváděn pořad Monty Pythonův létající cirkus.


Co je to Skeč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skeč. Co znamená odborný pojem Skeč z kategorie Literatura?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Skeč můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Skeč je v sekci literatura

Klíčová slova: názvosloví, literatura, co znamená, co to je, wiki, slovník, slovo, vysvětlení, význam, popis, literatura, heslo, co je to Skeč?, Skeč, synonymum, definice pojmu, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Skeč je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Skeč? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skeč (z angl. sketch, náčrt, skica, koncept) je literární forma, která se vyznačuje stručností, lehkostí a výstižností, často s humorem a pointou. Užívá se například pro krátkou divadelní hru, resp. dramatický výstup žertovného, humorného, komického nebo satirického obsahu, obvykle na aktuální téma. Zpravidla využívá překvapivou humornou nebo satirickou pointu.

Hledejte pojem Skeč v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Skeč na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skeč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Skeč na Google.cz

Zkusit najít heslo Skeč ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Skeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Skeč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeč například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Skeč? resp. co je to Skeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skeč, odpověď na dotaz co je to Skeč?. Víte např. kdo to je Kunda? Znáte a víte kdo je Sodomita? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než literatura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.