Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skeč. Co znamená odborný pojem Skeč z kategorie Literatura?

Co je to Skeč? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Skeč

Skeč neboli skica, koncept či náčrt je pojmenování literární formy, pro kterou je typická především stručnost, výstižnost, humor a lehké pojetí. Většinou obsahuje určitou pointu. Může se jednat o kratší divadelní hru, popřípadě pouhý dramatický výstup, který je zaměřen žertovně, komicky, satiricky nebo humorně.
Skeč se snaží zobrazovat nějaké aktuální situaci, zobrazuje ji satiricky či humorným způsobem. Jako příklad skečů bývá nejčastěji uváděn pořad Monty Pythonův létající cirkus.


Co je to Skeč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skeč. Co znamená odborný pojem Skeč z kategorie Literatura?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Skeč s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Skeč patří do kategorie literatura

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, co je to Skeč?, heslo, pojem, terminologie, odborný výraz, význam, co znamená, slovník, definice, terminus technicus, význam slova, synonymum, názvosloví, lexikon, termín, význam pojmu


Pojem Skeč je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Skeč? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skeč (z angl. sketch, náčrt, skica, koncept) je literární forma, která se vyznačuje stručností, lehkostí a výstižností, často s humorem a pointou. Užívá se například pro krátkou divadelní hru, resp. dramatický výstup žertovného, humorného, komického nebo satirického obsahu, obvykle na aktuální téma. Zpravidla využívá překvapivou humornou nebo satirickou pointu.

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Skeč na Youtube

Hledat termín Skeč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Skeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Skeč ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skeč ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Skeč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeč například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Skeč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Skeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skeč, odpověď na dotaz co je to Skeč?. Víte např. kdo to je Diana Kalashová? Znáte a víte kdo je Cameo? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je literatura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.