Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Co je to Skeč? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Skeč

Skeč neboli skica, koncept či náčrt je pojmenování literární formy, pro kterou je typická především stručnost, výstižnost, humor a lehké pojetí. Většinou obsahuje určitou pointu. Může se jednat o kratší divadelní hru, popřípadě pouhý dramatický výstup, který je zaměřen žertovně, komicky, satiricky nebo humorně.
Skeč se snaží zobrazovat nějaké aktuální situaci, zobrazuje ji satiricky či humorným způsobem. Jako příklad skečů bývá nejčastěji uváděn pořad Monty Pythonův létající cirkus.


Co je to Skeč? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skeč. Co znamená pojem Skeč z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Skeč? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Skeč patří do sekce Literatura

Klíčová slova: význam slova, co to je, termín, informace, co znamená, slovník, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, wiki, pojem, Literatura, terminologie, definice


Pojem Skeč je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Skeč? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skeč (z angl. sketch, náčrt, skica, koncept) je literární forma, která se vyznačuje stručností, lehkostí a výstižností, často s humorem a pointou. Užívá se například pro krátkou divadelní hru, resp. dramatický výstup žertovného, humorného, komického nebo satirického obsahu, obvykle na aktuální téma. Zpravidla využívá překvapivou humornou nebo satirickou pointu.

Jiné zdroje informací o pojmu Skeč

Hledat výraz Skeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Skeč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Skeč ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Skeč ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Skeč ve Wikizdrojích

Hledat slovo Skeč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeč například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Skeč? resp. co to je Skeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skeč, odpověď na dotaz co je to Skeč?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Tomáš Feřtek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.