Co je to?
Definice výrazu Daňové přiznání. Co znamená odborný pojem Daňové přiznání z kategorie Účetnictví?

Co to je Daňové přiznání? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Daňové přiznání?

Daňové přiznání je formulář, který občan jako fyzická osoba nebo právnická osoba musí pravdivě vyplnit a podat na finančním úřadu. Jedná se o povinnost vůči státu, při které musí občan přiznat příjmy, které podléhají státem vyměřené dani. Daň se přitom vypočítá a porovná se zaplacenými zálohami. Nedoplatek musí být doplacen úřadu v zákonné lhůtě, pokud by vznikl přeplatek, se peníze vrací nebo započítávají do dalšího období.
Daňové přiznání se podává za určité období, většinou se jedná o kalendářní rok.


Co je to Daňové přiznání? Význam slova, termín, Definice výrazu Daňové přiznání. Co znamená odborný pojem Daňové přiznání z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Daňové přiznání? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Daňové přiznání patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: pojem, co je to Daňové přiznání?, popis, formulace, význam, termín, Účetnictví, co to je, terminologie, přesný význam, Účetnictví, Daňové přiznání, heslo, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, lexikon


Pojem Daňové přiznání je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Daňové přiznání na Youtube

Hledat slovo Daňové přiznání ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Daňové přiznání ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Daňové přiznání ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daňové přiznání ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Daňové přiznání ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňové přiznání například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Daňové přiznání? resp. co přesně znamená slovo Daňové přiznání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňové přiznání, odpověď na dotaz co je to Daňové přiznání?. Víte např. kdo to je Tim Burton? Znáte a víte kdo je Michaela Ochotská? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.