Co je to?
Odborný výraz, definice slova VKontaktě. Co znamená pojem VKontaktě z kategorie Internet?

Co je VKontaktě? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu VKontaktě

VKontaktě je jednou z největších sociálních sítí v Evropě. Lze ji označit také jako ruský Facebook. Do češtiny lze pojem přeložit jako V kontaktu. Působí hlavně v Rusku, kde také vznikla a mezi rusky hovořícím obyvatelstvem je velmi populární. Založena byla v roce 2006 marketérem Pavlem Durovem. Původně sloužila pouze studentům ruských vysokých škol. Postupně byla uvolňována i pro další uživatele a rozšířila se i do dalších států. Pro VKontaktě se užívá také zkratka VK. V současnosti síť využívá více než 350 milionů uživatelů. Síť disponuje překlady do 70 jazyků. Finanční hodnota se pohybuje kolem 19 miliard dolarů.
VKontaktě je značně inspirována Facebookem a nabízí podobné funkce. VK však umožňuje bez problémů nahrávat pirátské obsahy a dále je sdílet. Zpřístupňuje i pornografický materiál. Neuveřejňuje na Timeline placenou reklamu a zobrazuje pouze uživatelský obsah. Má jednoduchou adresu vk.com, což usnadňuje nalezení vyhledávačem. Zabezpečení citlivých uživatelských údajů však není příliš zdařilé, VK navíc občas využívá uživatele k různým cílům.


Odborný výraz, definice slova VKontaktě. Co znamená pojem VKontaktě z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text VKontaktě s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem VKontaktě se nachází v sekci internet

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, termín, popis, význam pojmu, význam, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, lexikon, internet, wiki, informace, pojem, definice, význam slova, co je to VKontaktě?, názvosloví


Pojem VKontaktě je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu VKontaktě zkuste tyto odkazy

Zkusit najít VKontaktě ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo VKontaktě ve Wikipedii

Zkusit najít pojem VKontaktě ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem VKontaktě ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo VKontaktě ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz VKontaktě ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo VKontaktě například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to VKontaktě? resp. co znamená VKontaktě? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VKontaktě, odpověď na dotaz co je to VKontaktě?. Víte např. kdo to je Steve Yzerman? Znáte a víte kdo je Gabriela Vránová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.