Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Co je to Pluralita? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pluralita?

Pluralita neboli mnohost je výrazem pro většinu nebo rozmanitost. Výraz se používá ve více oborech, například v matematice pro relativní většinu nebo v církevních otázkách pro rozhodování.
V politice se jedná například o názorovou pluralitu, tedy větší množství názorů, pluralitní demokracii, ve které se na politickém rozhodování podílí jednotlivci i skupiny na základě nějaké dohody. Může jít o vítěze voleb s největším počtem hlasů, který ale nemusí mít většinu a spojí se s názorově blízkými uskupeními.


Co je to Pluralita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Pluralita sdílejte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Pluralita je v kategorii politika

Klíčová slova: názvosloví, informace, co znamená, vysvětlení, odborné názvosloví, terminus technicus, přesný význam, co je to Pluralita?, synonymum, slovník, přesný výraz, co to je, definice pojmu, politika, formulace, slovo, wiki, heslo


Pojem Pluralita je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Pluralita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Pluralita ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pluralita na Youtube

Zkusit najít pojem Pluralita ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Pluralita na Google.cz

Hledat termín Pluralita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Pluralita například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě nyní již víte co je to Pluralita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pluralita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pluralita, odpověď na dotaz co je to Pluralita?. Víte např. kdo to je Abiturient? Znáte a víte kdo je Marilyn Manson? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Pluralita i v jiných kategoriích (než politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.