Co je to?
Definice výrazu Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Co je Pluralita? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Pluralita?

Pluralita neboli mnohost je výrazem pro většinu nebo rozmanitost. Výraz se používá ve více oborech, například v matematice pro relativní většinu nebo v církevních otázkách pro rozhodování.
V politice se jedná například o názorovou pluralitu, tedy větší množství názorů, pluralitní demokracii, ve které se na politickém rozhodování podílí jednotlivci i skupiny na základě nějaké dohody. Může jít o vítěze voleb s největším počtem hlasů, který ale nemusí mít většinu a spojí se s názorově blízkými uskupeními.


Co je to Pluralita? Význam slova, termín, Definice výrazu Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pluralita můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Pluralita je v sekci politika

Klíčová slova: význam pojmu, názvosloví, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, formulace, informace, pojem, terminus technicus, co znamená, slovo, definice pojmu, politika, co je to Pluralita?, wiki, definice, lexikon, heslo


Pojem Pluralita je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Pluralita na Youtube

Vyhledat slovo Pluralita ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Pluralita ve Wikislovníku

Hledat termín Pluralita na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pluralita ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Pluralita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pluralita například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Pluralita? resp. co je to Pluralita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pluralita, odpověď na dotaz co je to Pluralita?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Halsey? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Pluralita i v jiné sekci než v politika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.