Co je to?
Definice výrazu, termínu Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Co je to Pluralita? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pluralita

Pluralita neboli mnohost je výrazem pro většinu nebo rozmanitost. Výraz se používá ve více oborech, například v matematice pro relativní většinu nebo v církevních otázkách pro rozhodování.
V politice se jedná například o názorovou pluralitu, tedy větší množství názorů, pluralitní demokracii, ve které se na politickém rozhodování podílí jednotlivci i skupiny na základě nějaké dohody. Může jít o vítěze voleb s největším počtem hlasů, který ale nemusí mít většinu a spojí se s názorově blízkými uskupeními.


Co je to Pluralita? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pluralita. Co znamená odborný pojem Pluralita z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Pluralita? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pluralita je v sekci Politika

Klíčová slova: význam, definice pojmu, popis, Politika, formulace, informace, význam pojmu, vysvětlení, co to je, odborné názvosloví, synonymum, wiki, přesný výraz, význam slova, slovník, názvosloví, definice, terminologie


Pojem Pluralita je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pluralita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pluralita na Youtube

Najít výraz Pluralita ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pluralita ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Pluralita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Pluralita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pluralita například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Pluralita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pluralita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pluralita, odpověď na dotaz co je to Pluralita?. Víte např. kdo to je Margaret Thatcherová? Znáte a víte kdo je Fyzioterapeut? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.