Co je to?
Definice výrazu, termínu Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Co je to Blistr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Blistr?

Blistr je název pevného a trvalého obalu, který se používá především pro uložení drobného zboží. Správně zvolený blistr chrání zboží před zaprášením i mechanickým poškozením. Blistr je vhodný například pro hračky, drobnou elektroniku, nářadí, léky a další druhy spotřebního zboží.
Tyto obaly se často vyrábějí z transparentního materiálu, takže zboží získá velmi atraktivní vzhled. Blistry mohou být zasouvací, natavovací, zaklapávací nebo svařené.

Co je to Blistr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Blistr) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Blistr patří do kategorie Různé

Klíčová slova: terminus technicus, co je to Blistr?, pojem, přesný význam, co znamená, heslo, lexikon, definice pojmu, názvosloví, slovník, wiki, Různé, synonymum, Různé, terminologie, Blistr, přesný výraz, slovo


Pojem Blistr je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Blistr? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Blistr (z angl. blister, puchýřek) je balení drobných výrobků pomocí tvarované průhledné folie proti lepenkové kartě nebo protlačovací hliníkové fólii (typicky u léků). Tvarovaná fólie může být k lepenkové podložce přilepena, termoplasticky přivařena, připevněna sponkami atd. Podložka bývá potištěna údaji o výrobku a výrobci, o datu použitelnosti nebo reklamou a stručným návodem k použití. Používá se pro maloobchodní prodej zejména v samoobsluhách a obchodních domech, u léků jako standardní způsob balení, i když se blistry často ještě vkládají do krabiček po dvou, pěti, deseti atd. kusech.

Další zdroje informací o slovu Blistr

Najít heslo Blistr ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Blistr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blistr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Blistr ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Blistr na Youtube

Zkusit najít termín Blistr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Blistr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Blistr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Blistr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blistr, odpověď na dotaz co je to Blistr?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je Ras? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.