Co je to?
Výraz, termín, definice slova Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Co je to Blistr? Význam slova

Co znamená termín Blistr? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Blistr je název pevného a trvalého obalu, který se používá především pro uložení drobného zboží. Správně zvolený blistr chrání zboží před zaprášením i mechanickým poškozením. Blistr je vhodný například pro hračky, drobnou elektroniku, nářadí, léky a další druhy spotřebního zboží.
Tyto obaly se často vyrábějí z transparentního materiálu, takže zboží získá velmi atraktivní vzhled. Blistry mohou být zasouvací, natavovací, zaklapávací nebo svařené.

Co je to Blistr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Blistr doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Blistr se nachází v sekci různé

Klíčová slova: přesný výraz, popis, význam pojmu, heslo, různé, terminologie, význam slova, slovník, různé, Blistr, definice pojmu, lexikon, informace, vysvětlení, přesný význam, definice, formulace, názvosloví


Pojem Blistr je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Blistr?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Blistr (z angl. blister, puchýřek) je balení drobných výrobků pomocí tvarované průhledné folie proti lepenkové kartě nebo protlačovací hliníkové fólii (typicky u léků). Tvarovaná fólie může být k lepenkové podložce přilepena, termoplasticky přivařena, připevněna sponkami atd. Podložka bývá potištěna údaji o výrobku a výrobci, o datu použitelnosti nebo reklamou a stručným návodem k použití. Používá se pro maloobchodní prodej zejména v samoobsluhách a obchodních domech, u léků jako standardní způsob balení, i když se blistry často ještě vkládají do krabiček po dvou, pěti, deseti atd. kusech.

Další zdroje informací o slovu Blistr

Vyhledat slovo Blistr ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Blistr na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blistr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Blistr ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Blistr ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Blistr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blistr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte co znamená slovo Blistr? resp. jaká je definice termínu Blistr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blistr, odpověď na dotaz co je to Blistr?. Víte např. kdo to je Legolas? Znáte a víte kdo je LeBron James? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.