Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aplikace?

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.


Co je to Aplikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Aplikace sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aplikace je v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, terminus technicus, heslo, co to je, slovo, Aplikace, definice, definice pojmu, odborné názvosloví, odborný výraz, Software, informace, vysvětlení, co znamená, Software, význam slova, wiki


Pojem Aplikace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Aplikace

Najít pojem Aplikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Aplikace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Aplikace ve Wikislovníku

Najít termín Aplikace na Google.cz

Hledat pojem Aplikace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Aplikace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aplikace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aplikace? resp. jaká je definice termínu Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Kovotepec? Znáte a víte kdo je Klára Issová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Aplikace i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.