Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aplikace

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.


Co je to Aplikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aplikace? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aplikace je v sekci Software

Klíčová slova: heslo, pojem, význam pojmu, definice pojmu, názvosloví, Software, termín, co znamená, terminologie, synonymum, význam slova, co to je, přesný výraz, lexikon, wiki, odborné názvosloví, informace, Aplikace


Pojem Aplikace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aplikace zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Aplikace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Aplikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Aplikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Aplikace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Aplikace na Youtube

Hledat slovo Aplikace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aplikace například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Aplikace? resp. co znamená Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Dana Zátopková? Znáte a víte kdo je Klára Issová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.