Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Co znamená termín Aplikace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.


Co je to Aplikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Aplikace? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Aplikace je v kategorii Software

Klíčová slova: názvosloví, definice, terminus technicus, Software, informace, slovník, co je to Aplikace?, odborné názvosloví, slovo, přesný výraz, Aplikace, přesný význam, synonymum, termín, význam slova, formulace, lexikon, vysvětlení


Pojem Aplikace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Aplikace na Google.cz

Zkusit najít heslo Aplikace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aplikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Aplikace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Aplikace na Youtube

Zkusit najít výraz Aplikace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aplikace například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Aplikace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Stephen Hawking? Znáte a víte kdo je Klára Issová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aplikace v jiné sekci než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.