Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Co je to Aplikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aplikace

Aplikace je slovo s více významy. Znamená použití nebo uplatnění, v lékařství je aplikace podáním léku, v juristice se jedná o realizaci práva, může se jednat i o ozdobu, která se umisťuje na jiný materiál nebo o software, který používají uživatelé IT.
Jako webová aplikace se označuje aplikace, kterou uživatel získá z webového serveru přes internet. Obliba webových aplikací je velká a stále roste. Důvodem této obliby je možnost využívání bez nutnosti instalace. Na tomto principu fungují například internetové obchody nebo online aukce.


Co je to Aplikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aplikace. Co znamená pojem Aplikace z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aplikace s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aplikace patří do kategorie Software

Klíčová slova: význam pojmu, termín, odborné názvosloví, pojem, informace, definice pojmu, slovník, co to je, Software, význam, lexikon, heslo, co znamená, definice, synonymum, odborný výraz, wiki, co je to Aplikace?


Pojem Aplikace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aplikace zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Aplikace ve Wikipedii

Hledat pojem Aplikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Aplikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Aplikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Aplikace ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aplikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aplikace například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Aplikace? resp. co označuje slovo Aplikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aplikace, odpověď na dotaz co je to Aplikace?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Šmak? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.