Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Google disk se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Google disk?, definice pojmu, pojem, popis, význam pojmu, informace, lexikon, význam slova, co to je, význam, terminologie, definice, wiki, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, přesný výraz


Pojem Google disk je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Google disk? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Jiné informační zdroje o pojmu Google disk

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Google disk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Google disk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Google disk na Youtube

Zkusit najít heslo Google disk na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Google disk ve Wikimedia Commons

Hledat termín Google disk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Google disk? resp. co označuje slovo Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Ondřej Vetchý? Znáte a víte kdo je Nestyda? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.