Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Google disk

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Google disk sdílejte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Google disk je v kategorii internet

Klíčová slova: význam slova, pojem, význam pojmu, co to je, slovo, význam, lexikon, slovník, odborný výraz, internet, co znamená, definice, terminologie, názvosloví, odborné názvosloví, terminus technicus, Google disk, přesný výraz


Pojem Google disk je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Google disk? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Google disk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Google disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Google disk na Youtube

Najít výraz Google disk ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Google disk na Google.cz

Zkusit najít slovo Google disk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Google disk? resp. co to je Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Benjamin Britten? Znáte a víte kdo je Rozhodce? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.