Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Google disk je v sekci Internet

Klíčová slova: slovník, Internet, lexikon, co je to Google disk?, přesný význam, vysvětlení, wiki, co znamená, synonymum, terminologie, význam pojmu, informace, odborný výraz, přesný výraz, termín, definice pojmu, odborné názvosloví, popis


Pojem Google disk je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Google disk? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Více informací o pojmu Google disk lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Google disk ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Google disk ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Google disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Google disk na Youtube

Najít výraz Google disk ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Google disk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Google disk? resp. jaká je definice slova Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Archivář? Znáte a víte kdo je Hnidopich? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Google disk hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.