Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Google disk se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Google disk, přesný výraz, odborný výraz, slovník, wiki, termín, co to je, Internet, heslo, synonymum, význam, pojem, terminus technicus, formulace, co znamená, názvosloví, odborné názvosloví, definice pojmu


Pojem Google disk je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Google disk můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Další informační zdroje o slovu Google disk

Najít slovo Google disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Google disk ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Google disk ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Google disk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Google disk ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Google disk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Google disk? resp. co se přesně ukrývá za slovem Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Investor? Znáte a víte kdo je Hnidopich? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.