Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Google disk je v kategorii internet

Klíčová slova: přesný výraz, definice, internet, informace, terminus technicus, formulace, synonymum, lexikon, slovník, slovo, co je to Google disk?, pojem, názvosloví, popis, wiki, co znamená, terminologie, význam pojmu


Pojem Google disk je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Google disk? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Google disk ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Google disk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Google disk ve Wikimedia Commons

Najít slovo Google disk ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Google disk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Google disk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Google disk? resp. jaká je definice termínu Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Mary Poppins? Znáte a víte kdo je Jan Farský? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.