Co je to?
Definice výrazu Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je Google disk? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.


Co je to Google disk? Význam slova, termín, Definice výrazu Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Google disk je v sekci internet

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Google disk?, přesný význam, formulace, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, internet, popis, co to je, slovo, terminologie, odborné názvosloví, názvosloví, slovník, význam, definice pojmu


Pojem Google disk je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Google disk? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Google disk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Google disk ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Google disk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Google disk na Google.cz

Hledat heslo Google disk ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Google disk na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Google disk například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Google disk? resp. co to je Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Antonín Navrátil? Znáte a víte kdo je Emmanuel Macron? Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Google disk i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.