Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Co znamená termín Progrese? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Progrese se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: definice pojmu, co je to Progrese?, Latina, informace, terminus technicus, pojem, terminologie, Latina, význam pojmu, termín, slovo, Progrese, co to je, wiki, co znamená, význam slova, slovník, názvosloví


Pojem Progrese je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Progrese ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Progrese ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Progrese ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Progrese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Progrese ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Progrese ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Progrese? resp. jaký je význam slova Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Megera? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.