Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Progrese?

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Progrese patří do kategorie Latina

Klíčová slova: pojem, Latina, vysvětlení, slovo, popis, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, definice, co to je, slovník, terminus technicus, co znamená, terminologie, Latina, heslo, termín, wiki


Pojem Progrese je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Progrese

Zkusit najít pojem Progrese ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Progrese ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Progrese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Progrese ve Wikislovníku

Hledat termín Progrese ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Progrese ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Progrese? resp. co znamená výraz Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Luděk Niedermayer? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.