Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Progrese

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Progrese je v kategorii Latina

Klíčová slova: přesný význam, co to je, Latina, význam pojmu, co znamená, pojem, slovo, přesný výraz, formulace, termín, definice, názvosloví, Progrese, Latina, slovník, odborný výraz, popis, informace


Pojem Progrese je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Progrese ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Progrese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Progrese ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Progrese ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Progrese ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Progrese ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Progrese? resp. jaký je význam pojmu Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Iva Janžurová? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Latina). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.