Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co je Progrese?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Progrese?

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Progrese se nachází v kategorii latina

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, co to je, slovo, co je to Progrese?, terminologie, význam, termín, Progrese, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, formulace, synonymum, lexikon, pojem, vysvětlení, názvosloví


Pojem Progrese je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Progrese

Zkusit najít termín Progrese ve Wikislovníku

Vyhledat termín Progrese ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Progrese na Google obrázcích

Najít výraz Progrese ve Wikipedii

Vyhledat výraz Progrese ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Progrese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teďka už zajisté víte co znamená Progrese? resp. co vlastně znamená slovo Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Dana Zlatohlávková? Znáte a víte kdo je Šmejdíř? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci latina. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie latina, latina abeceda, progrese, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.