Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Progrese

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Progrese sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Progrese patří do sekce Latina

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, odborný výraz, formulace, terminus technicus, význam, názvosloví, informace, terminologie, definice, co to je, Latina, termín, vysvětlení, význam slova, přesný výraz


Pojem Progrese je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Progrese ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Progrese ve Wikimedia Commons

Najít heslo Progrese ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Progrese na Youtube

Zkusit najít slovo Progrese ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Progrese ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Progrese? resp. co se přesně ukrývá za slovem Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Yvonne Přenosilová? Znáte a víte kdo je Tomáš Halík? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Progrese hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.