Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Progrese

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Progrese patří do sekce Latina

Klíčová slova: informace, terminologie, odborné názvosloví, heslo, význam, wiki, terminus technicus, význam slova, co je to Progrese?, co znamená, slovo, definice pojmu, pojem, odborný výraz, Progrese, definice, přesný význam, slovník


Pojem Progrese je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Progrese

Hledat pojem Progrese ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Progrese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Progrese ve Wikislovníku

Hledat slovo Progrese ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Progrese ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Progrese na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Progrese? resp. co přesně znamená slovo Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Voayer? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Progrese i v jiných kategoriích (než Latina). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.