Co je to?
Výraz, termín, definice slova Progrese. Co znamená odborný pojem Progrese z kategorie Latina?

Co je to Progrese? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Progrese?

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).


Co je to Progrese? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Progrese. Co znamená odborný pojem Progrese z kategorie Latina?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Progrese je v sekci latina

Klíčová slova: význam slova, lexikon, popis, formulace, heslo, latina, latina, synonymum, význam pojmu, slovník, přesný výraz, terminus technicus, přesný význam, co znamená, wiki, pojem, terminologie, Progrese


Pojem Progrese je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Progrese zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Progrese ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Progrese ve Wikislovníku

Hledat slovo Progrese ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Progrese ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Progrese na Youtube

Najít heslo Progrese ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Progrese například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili co znamená Progrese? resp. co označuje slovo Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Veterinář? Znáte a víte kdo je Tomáš Halík? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než latina). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.