Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Co znamená termín Funkční prádlo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Funkční prádlo se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam, definice, odborný výraz, Funkční prádlo, slovník, heslo, vysvětlení, význam pojmu, definice pojmu, co to je, co je to Funkční prádlo?, význam slova, termín, terminologie, Materiály, informace, pojem, wiki


Pojem Funkční prádlo je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Funkční prádlo na Youtube

Vyhledat slovo Funkční prádlo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Funkční prádlo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Funkční prádlo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Funkční prádlo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Funkční prádlo? resp. co znamená výraz Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Etymolog? Znáte a víte kdo je Bilbo Pytlík? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.