Co je to?
Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co je to Funkční prádlo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Funkční prádlo

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Funkční prádlo doporučujeme sdílet s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Funkční prádlo se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: informace, odborný výraz, materiály, odborné názvosloví, formulace, pojem, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, heslo, slovo, Funkční prádlo, definice, termín, co to je, popis, přesný význam, význam


Pojem Funkční prádlo je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Funkční prádlo ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Funkční prádlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Funkční prádlo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Funkční prádlo na Google.cz

Hledat videa s názvem Funkční prádlo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte jaká je definice termínu Funkční prádlo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Marek Výborný? Znáte a víte kdo je Daniela Drtinová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.