Co je to?
Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co je Funkční prádlo?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Funkční prádlo?

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Funkční prádlo? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Funkční prádlo je v kategorii materiály

Klíčová slova: Funkční prádlo, wiki, odborné názvosloví, definice pojmu, terminus technicus, termín, co to je, slovo, definice, co znamená, heslo, materiály, synonymum, význam slova, materiály, lexikon, terminologie, přesný výraz


Pojem Funkční prádlo je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Funkční prádlo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Funkční prádlo ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Funkční prádlo ve Wikipedii

Zkusit najít termín Funkční prádlo ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Funkční prádlo ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Funkční prádlo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Funkční prádlo? resp. jaká je definice slova Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Štěpánka Hilgertová? Znáte a víte kdo je Jana Bobošíková? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, kov, funkční prádlo, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.