Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Funkční prádlo

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Funkční prádlo s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Funkční prádlo se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: význam, názvosloví, přesný výraz, co je to Funkční prádlo?, popis, odborné názvosloví, co to je, termín, slovo, formulace, lexikon, přesný význam, Materiály, odborný výraz, slovník, definice, synonymum, co znamená


Pojem Funkční prádlo je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Funkční prádlo

Hledat videa s názvem Funkční prádlo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Funkční prádlo ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Funkční prádlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Funkční prádlo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Funkční prádlo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Funkční prádlo? resp. co označuje slovo Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Poletucha? Znáte a víte kdo je Bilbo Pytlík? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.