Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Funkční prádlo

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Funkční prádlo doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Funkční prádlo se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: definice, synonymum, pojem, slovo, Funkční prádlo, informace, význam pojmu, co znamená, terminologie, wiki, popis, lexikon, význam, odborné názvosloví, přesný význam, Materiály, formulace, názvosloví


Pojem Funkční prádlo je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Funkční prádlo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Funkční prádlo na Youtube

Zkusit najít slovo Funkční prádlo ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Funkční prádlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Funkční prádlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Funkční prádlo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Funkční prádlo? resp. co označuje slovo Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Omezenec? Znáte a víte kdo je Tereza Engelová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Funkční prádlo v jiné sekci než Materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.