Co je to?
Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co je to Funkční prádlo? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Funkční prádlo?

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Funkční prádlo. Co znamená odborný pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Funkční prádlo můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Funkční prádlo je v kategorii materiály

Klíčová slova: popis, terminologie, lexikon, význam slova, co to je, formulace, co je to Funkční prádlo?, co znamená, Funkční prádlo, informace, slovo, materiály, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, termín, vysvětlení, materiály


Pojem Funkční prádlo je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Funkční prádlo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Funkční prádlo ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Funkční prádlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Funkční prádlo na Google.cz

Hledat termín Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Funkční prádlo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už víte co znamená slovo Funkční prádlo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Analfabet? Znáte a víte kdo je Jan Sůra? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.