Co je to?
Odborný výraz, definice slova Funkční prádlo. Co znamená slovo Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co je Funkční prádlo? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Funkční prádlo?

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Funkční prádlo. Co znamená slovo Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Funkční prádlo patří do kategorie materiály

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, význam pojmu, heslo, terminologie, informace, význam slova, vysvětlení, názvosloví, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, význam, materiály, slovník, pojem, termín, co to je


Pojem Funkční prádlo je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Funkční prádlo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Funkční prádlo ve Wikimedia Commons

Najít heslo Funkční prádlo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Funkční prádlo ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Funkční prádlo ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Funkční prádlo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Funkční prádlo? resp. co vlastně znamená slovo Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Hans Christian Oersted? Znáte a víte kdo je Ivan Brezina? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Funkční prádlo i v jiné sekci než v materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.