Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Funkční prádlo?

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.


Co je to Funkční prádlo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Funkční prádlo se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: slovník, co je to Funkční prádlo?, význam slova, termín, význam pojmu, vysvětlení, co to je, přesný význam, význam, pojem, názvosloví, definice, lexikon, terminologie, popis, formulace, slovo, odborné názvosloví


Pojem Funkční prádlo je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Funkční prádlo zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Funkční prádlo ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Funkční prádlo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Funkční prádlo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Funkční prádlo ve Wikipedii

Vyhledat termín Funkční prádlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Funkční prádlo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Funkční prádlo například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Funkční prádlo? resp. co to je Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Ondřej Vetchý? Znáte a víte kdo je Daniela Drtinová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.