Co je to?
Výraz, termín, definice slova A-GPS. Co znamená odborný pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Co je to A-GPS? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla A-GPS?

A-GPS čili Assisted GPS je systém, který umožňuje zrychlit zjištění pozice. Přijímač určí svou polohu na základě rozmístění viditelných satelitů a potřebuje mít také sladěné vnitřní hodiny. Pro určení této přesné polohy satelitů se používají efemeridy, které satelity vysílají každou půlminutu. Zprávy platí maximálně 4 hodiny. Určení polohy pak není přesné.
A-GPS získává informace prostřednictvím internetu. Telefony mají aplikace, které stáhnou data rychle a s životností 7 dní.


Co je to A-GPS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova A-GPS. Co znamená odborný pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text A-GPS s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz A-GPS se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, přesný výraz, A-GPS, synonymum, význam pojmu, význam, slovník, zkratky, zkratky, formulace, definice pojmu, slovo, definice, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, popis


Pojem A-GPS je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu A-GPS dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

A-GPS (někdy také aGPS, zkratka Assisted GPS nebo Augmented GPS, tj. asistovaná GPS nebo rozšířená GPS) je metoda běžně používaná zejména v mobilních telefonech pro rychlejší určení polohy než pomocí samotného systému GPS.

Pro více informací o heslu A-GPS zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo A-GPS ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín A-GPS ve vyhledávači Qwant

Najít heslo A-GPS ve Wikislovníku

Vyhledat heslo A-GPS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo A-GPS ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem A-GPS ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo A-GPS například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu A-GPS? resp. co se vlastně skrývá pod slovem A-GPS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu A-GPS, odpověď na dotaz co je to A-GPS?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Olga Sehnalová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.