Co je to?
Výraz, termín, definice slova A-GPS. Co znamená odborný pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Co je to A-GPS? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu A-GPS?

A-GPS čili Assisted GPS je systém, který umožňuje zrychlit zjištění pozice. Přijímač určí svou polohu na základě rozmístění viditelných satelitů a potřebuje mít také sladěné vnitřní hodiny. Pro určení této přesné polohy satelitů se používají efemeridy, které satelity vysílají každou půlminutu. Zprávy platí maximálně 4 hodiny. Určení polohy pak není přesné.
A-GPS získává informace prostřednictvím internetu. Telefony mají aplikace, které stáhnou data rychle a s životností 7 dní.


Co je to A-GPS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova A-GPS. Co znamená odborný pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín A-GPS se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, synonymum, názvosloví, terminus technicus, pojem, význam slova, definice pojmu, informace, terminologie, wiki, co to je, termín, formulace, slovo, heslo, co je to A-GPS?, odborné názvosloví


Pojem A-GPS je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu A-GPS dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

A-GPS (někdy také aGPS, zkratka Assisted GPS nebo Augmented GPS, tj. asistovaná GPS nebo rozšířená GPS) je metoda běžně používaná zejména v mobilních telefonech pro rychlejší určení polohy než pomocí samotného systému GPS.

Jiné informační zdroje o pojmu A-GPS

Chraňte své soukromí a hledejte slovo A-GPS ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem A-GPS ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín A-GPS ve Wikislovníku

Najít výraz A-GPS ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem A-GPS na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem A-GPS ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo A-GPS například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova A-GPS? resp. jaká je definice slova A-GPS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu A-GPS, odpověď na dotaz co je to A-GPS?. Víte např. kdo to je Daniel Kroupa? Znáte a víte kdo je Robert De Niro? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.