Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Co je to Gravírování? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gravírování?

Gravírování je název technologie, používané pro zdobení nejrůznějších výrobků, označení nejrůznějších věcí, které není možno odstranit, nebo pro rytí založené na odebírání materiálu. Jedná se o jednu z nejstarších technologií.
Gravírování se používá k praktickým i dekorativním účelům – lze jím ozdobit například zbraně, šperky či sklo, ale slouží i k výrobě tiskařských štočků, raznic, psích známek, jmenovek cedulí tabulí a dalších. Gravírování může být mechanické nebo laserové.


Co je to Gravírování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gravírování patří do kategorie Technika

Klíčová slova: Technika, vysvětlení, odborný výraz, informace, termín, slovník, terminologie, co znamená, slovo, Gravírování, přesný výraz, co je to Gravírování?, co to je, Technika, definice, heslo, formulace, význam slova


Pojem Gravírování je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Gravírování doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Gravírování ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Gravírování ve Wikislovníku

Hledat heslo Gravírování ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gravírování ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Gravírování na Youtube

Zkusit najít slovo Gravírování na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gravírování například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Gravírování? resp. co se skrývá pod slovem Gravírování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gravírování, odpověď na dotaz co je to Gravírování?. Víte např. kdo to je Hypochondr? Znáte a víte kdo je Prorektor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Gravírování i v jiných kategoriích (než Technika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.