Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Co je to Gravírování? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Gravírování?

Gravírování je název technologie, používané pro zdobení nejrůznějších výrobků, označení nejrůznějších věcí, které není možno odstranit, nebo pro rytí založené na odebírání materiálu. Jedná se o jednu z nejstarších technologií.
Gravírování se používá k praktickým i dekorativním účelům – lze jím ozdobit například zbraně, šperky či sklo, ale slouží i k výrobě tiskařských štočků, raznic, psích známek, jmenovek cedulí tabulí a dalších. Gravírování může být mechanické nebo laserové.


Co je to Gravírování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Gravírování se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: lexikon, heslo, terminologie, termín, wiki, definice pojmu, slovník, terminus technicus, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, Gravírování, formulace, informace, slovo, odborný výraz, pojem, synonymum


Pojem Gravírování je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Gravírování ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gravírování ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Gravírování ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Gravírování ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Gravírování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Gravírování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gravírování například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Gravírování? resp. co je to Gravírování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gravírování, odpověď na dotaz co je to Gravírování?. Víte např. kdo to je Slibotechna? Znáte a víte kdo je Prorektor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gravírování v jiné sekci než Technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.